Інформація щодо отримання пільг, допомог, тощо

01 Червня, 2021 р., 15:11
Набуття права на земельні ділянки учасниками АТО та членами родин загиблих в АТО військовослужбовців
01 Червня, 2021 р., 13:36
Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО
01 Червня, 2021 р., 13:31
Державна служба зайнятості надає послуги та виплачує допомогу по безробіттю для учасників АТО
01 Червня, 2021 р., 13:22
Пільги та  знижки на послуги  учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил
12 Травня, 2021 р., 08:24
Учасникам антитерористичної операції надаються такі пільги: 1. Першочергове амбулаторне обслуговування лікарями загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) в КП «Великолепетиський ЦПМСД». 2. Щорічне медичне обстеження і диспансеризація учасників АТО. 3. Виписки пільгових рецептів лікарями ЗПСМ для безоплатного одержання ліків, лікарських засобів, які фінансуються із місцевого бюджету. 4. Надання направлення на стаціонарне лікування до КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» ХОР.