КЗ «Великолепетиська центральна бібліотека імені О. М. Семашка»

24 Січня, 2022 р., 10:51
У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Це на її землях з’явилась Запорозька Січ, славетна Києво-Могилянська академія. У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.
27 Липня, 2021 р., 17:24
26 липня 2021 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара всі стали свідками того, як масштабний проєкт «Дія. Цифрова освіта» реалізується у нас, в Херсонській області. Міністерство цифрової трансформації України завдяки національному проєкту «Дія. Цифрова освіта» отримало можливість комп’ютеризувати міста та села і за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» передати 5000 одиниць комп’ютерної техніки бібліотекам України.
10 Березня, 2021 р., 19:29
9 березня 2021 року минає 207 років від дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Задля вшанування пам’яті цієї великої постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь у бібліотеках  КЗ «Великолепетиська селищна дитяча бібліотека» та КЗ «Великолепетиська центральна бібліотека імені О.М. Семашка» розгорнуто книжково-ілюстративні виставки. Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотек глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну але в той же і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної свідомості.