В Князегригорівському СБК, філії комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» відбувся святковий концерт «Моя Україна - вільна та єдина»

Дата: 23.08.2021 16:26

22 серпня 2021 року, в Князегригорівському СБК, філії комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» відбувся святковий концерт «Моя Україна - вільна та єдина», присвячений 30-й річниці незалежності України.

Перед початком заходу, працівники клубного закладу провели патріотичну акцію «Наш Прапор нас єднає», подарувавши кожному глядачеві жовто-блакитний прапорець.

Щиро і творчо вітали країну зі святом різножанрові аматорські колективи Князегригорівського СБК.

Також глядачі мали змогу переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва, на якій були представлені роботи місцевих талановитих майстринь: Юлії Кондрашової, Ольги Авраменко, Лідії Мітяєвої та Галини Терновської.

По закінченню свята всі пригощалися смачним кулішем та мали змогу розважитися танцями та піснями.

З Днем незалежності України! Здоров’я, добробуту та миру всім нам та нашій неньці Україні!