Святкові заходи, присвячені 30-й річниці незалежності України відгомоніли у Катеринівці

Дата: 22.08.2021 16:30

22 серпня 2021 року в Катеринівському СБК, філії комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури», відбувся святковий концерт, присвячений 30-й річниці незалежності України.

Розпочався захід патріотичним флешмобом. Далі, творчі колективи закладу дарували глядачам пісні та танці, присвячені Україні. Не забули згадати і своїх односельчан, учасників бойових дій в зоні АТО, подарувавши їм квіти та музичне вітання. По закінченню святкового концерту всі присутні долучилися до акції «Україна єдина і нероздільна», прикріплюючи квітку- логотип цьогорічного свята на карту України.

23 серпня 2021 року, в День державного Прапора України, творчі працівники Катеринівського СБК організували і провели патріотичний велопробіг вулицями села, вітаючи односельчан зі святом.