У Великолепетиській дитячій школі мистецтв облаштували туалетну кімнату

Дата: 03.11.2021 14:28

У комунальному позашкільному навчальному закладі «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради   існувала  проблема відсутності внутрішнього туалету, яка неодноразово обговорювалася на батьківських зборах.Вже десятиліттями учні  ходять до вуличних туалетів, особливо тяжка ситуація взимку, коли температура повітря опускається нижче нуля. Роки йшли – проблема не вирішувалася.

За підтримки селищного голови Колокота М.В., начальника відділу господарського забезпечення та благоустрою Великолепетиської селищної ради Перліка С.В., завдячуючи їх небайдужому ставленню, проблему нарешті вирішено. В дитячій школі мистецтв облаштований внутрішній туалет, замінено каналізаційну і водопостачальну систему, відремонтовано підлогу. Колектив КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» щиро і безмежно дякує ПП «Інженер» за проведену роботу, селищному голові Колокоту М.В. за підтримку і допомогу в організаційних господарчих питаннях.