Відбулися установчі збори щодо формування Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді.

Дата: 28.11.2021 08:10

25 листопада в малому залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради відбулися установчі збори щодо формування Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді. Молодіжну раду на Лепетищині, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган при селищній раді, створено відповідно до Положення, затвердженого рішенням сесії селищної ради від 08 жовтня 2021 року № 165 «Про Молодіжну раду».

Зазначимо, що такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.
З вітальним словом до учасників установчих зборів звернулася голова Ініціативної групи зі створення Молодіжної ради – Тетяна  Вольська, яка подякував молоді за активну громадську позицію, за небайдужість до долі та розвитку нашої громади і запевнила у всебічній підтримці молодіжних ініціатив та проєктів.
Під час засідання шляхом рейтингового голосування обрано основний склад та кадровий резерв Молодіжної ради. Головою установчих зборів з формування Молодіжної ради обрано Інну Земляну, секретарем установчих зборів – Аліну Кашлакову, до лічильної комісії увійшли: Щедра Аріна та Карпачова Вікторія.
Відбулося обговорення перспективних напрямків діяльності та шляхів залучення молоді Великолепетищини до запропонованих ініціатив.
Молодіжна рада визначила пріоритетні напрямки своєї роботи:
– розвиток спорту та культурно-масової діяльності;
– екологічні акції;
– облаштування об’єктів для активного відпочинку молоді, особливо в сільських населених пунктах;
 – активне залучення більшої частини молоді до участі у життєдіяльності та розвитку громади.
Детальний план роботи Молодіжної ради на 2022 рік буде розроблено на першому засіданні, яке відбудеться у грудні 2021 року.