Перше засідання Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді.

Дата: 21.12.2021 16:38

17 грудня 2021 року в малому залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради відбулося перше засідання Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді.

В рамках засідання головою Молодіжної ради обрано Інну Земляну – заступника директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Великолепетиський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради, заступником голови Молодіжної ради обрано Аліну Кашлакову – головного  спеціаліста фінансового відділу Великолепетиської селищної ради, секретарем Молодіжної ради – Світлану Кокляр – керівника дитячого аматорського колективу комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури»  Великолепетиської селищної ради.

Відбулося обговорення перспективних напрямків діяльності, шляхів залучення молоді Великолепетищини до запропонованих ініціатив та розроблено план роботи Молодіжної ради на 2022 рік, який включатиме: проведення екологічних акцій, благодійних заходів, майстер-класів з різних видів мистецтва в тому числі – декоративно-ужиткового, проведення культурно-мистецьких масових заходів для молоді, спортивних марафонів та тренінгів, організацію екскурсій та туристичних походів, участь у грантових проектах, зустрічі з обміну досвідом щодо молодіжної роботи з іншими ОТГ та інше. Наступне засідання Молодіжної ради відбудеться у лютому 2022 року.

ВІТАЄМО ВСІХ З ПОЧАТКОМ РОБОТИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ при Великолепетиській селищній раді! Бажаємо всім наснаги, співпраці та взаєморозуміння, креативних ідей для розвитку молоді та однодумців для покращення молодіжної політики в громаді!!!