Новини. Оголошення

13 Травня, 2021 р., 08:55
     З метою покращення перспективи подальшої самореалізації дітей, насамперед пільгових категорій, а саме: діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій, інформуємо про можливість здобуття якісної освіти у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного (далі - ліцей) для учнів 8-9 класів.
11 Травня, 2021 р., 15:34
Шановні учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил! Кожного вівторка та четверга з 08.00 до 14.00 год. у приміщенні ЦНАПу (будівля селищної ради за адресою вул. Соборна, 2) буде здійснювати прийом заступник координатор  «Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів їх сімей при Великолепетиській селищній раді» – Фріз Юрій Леонідович.