Стратегія розвитку громади на 2022 – 2027 роки

23 Серпня, 2021 р., 22:28
Великолепетиська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки (далі - Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.
23 Серпня, 2021 р., 16:53
Протягом червня-серпня 2021 року проводилося дослідження громадської думки про умови життя та перспективи розвитку Великолепетиської громади. Анкетування мешканців громади проведене для вивчення їх думки, визначення переліку основних проблем та пропозицій щодо покращення життя в громаді. В анкетуванні взяли участь 953 жителі громади, а це мешканці селища Велика Лепетиха, сіл Мала Лепетиха, Катеринівка, Костянтинівка, Князегригорівка, Середнє, Дмитрівка.  Серед опитаних мешканців 76,7% - жінки та 23,3 % - чоловіки.