Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області

06 Жовтня, 2021 р., 08:20
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».
28 Вересня, 2021 р., 08:52
21 Вересня, 2021 р., 13:05
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».
16 Вересня, 2021 р., 16:10
Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.
14 Вересня, 2021 р., 11:55
07 Вересня, 2021 р., 11:13
26 Серпня, 2021 р., 08:01
18 Серпня, 2021 р., 08:22
У відділі Центр надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради проведено засідання «круглого столу»  на тему: «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування, видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».
17 Серпня, 2021 р., 12:48
З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам,передбачених Законом України від 23 вересня 1999 рокуЧастиною першою статті 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі - Закон № 1105) визначено, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи.
11 Серпня, 2021 р., 09:25
           За оперативними даними Каховського відділення Фонду станом на 10.08.2021 року за кошти Фонду соціального страхування України  пролікувались в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів  після перенесених захворювань і травм  8 застрахованих осіб на загальну суму 116616 грн.