КЗ «Великолепетиський центральний Будинок культури»

21 Лютого, 2022 р., 16:29
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.
16 Лютого, 2022 р., 09:13
15 лютого 2022 року в комунальному закладі «Великолепетиський центральний Будинок культури» на честь 33-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулась тематична концертна програма «Навіки з пекельним осколком в душі…».
18 Січня, 2022 р., 11:16
Різдвяні свята… Ми чекаємо їх з нетерпінням і трепетом, до них заздалегідь готуємося. З дитинства це одні з найулюбленіших українцями свят. Колядки, щедрівки, прикрашена ялинка, обов’язковий Дідух, як символ оберега роду та щедрий святковий стіл роблять їх особливими і неперевершеними.
05 Січня, 2022 р., 20:36
Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди і ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. Чарівне дійство завітало і до нашої громади.
28 Грудня, 2021 р., 18:27
А на порозі Новий рік. Довгоочікуване свято, яке просочене чарами і хвойним ароматом, наповнене почуттям любові, дружби, добра, очікуванням подарунків і привітань від дорогих і близьких людей.
16 Грудня, 2021 р., 15:16
15 грудня директором комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Тетяною Хребтовою та провідним методистом закладу Оленою Шеховцовою проведено виїзну робочу нараду з працівниками Князегригорівського та Малолепетиського сільських будинків культури – філій комунального закладу "Великолепетиський ЦБК".
09 Грудня, 2021 р., 16:10
7 грудня своє професійне свято відзначали люди, на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.
06 Грудня, 2021 р., 09:41
6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України – свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої поваги українського народу до своїх захисників. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
03 Грудня, 2021 р., 10:00
30 листопада 2021 року в комунальному закладі «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради відбулась робоча  нарада з завідуючими  філій: Князегригорівського, Малолепетиського. Катеринівського, Костянтинівського сільських  будинків культури.
19 Листопада, 2021 р., 13:49
Народе мій, пишаюся тобою: Моя душа – частинка твого «Я». Красою правди у святім двобою Понад Майданом сонця лик сія... Є нація! Хай знають всі у світі: Ми є! Народ піднявся із колін! І переможно сонце правди світить, Співає гордо наш Державний Гімн