14 Вересня, 2021 р., 15:54
12 вересня 2021року, в с. Великі Копані відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та мистецько-кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ», організований працівниками Херсонського обласного Центру народної творчості,справжніми професіоналами своєї справи. Саме цих фестивалів з нетерпінням чекають працівники культури  Херсонщини, адже саме тут, вони можуть показати не тільки свої творчі здібності, а й дивувати всіх кулінарними вміннями. Адже талановиті люди, як то кажуть, талановиті у всьому.
06 Вересня, 2021 р., 16:35
У першу неділю вересня в Україні відзначається професійне свято – День підприємця. Саме з цієї нагоди, 04 вересня 2021 року, у великій концертній залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради  відбувся святковий концерт.
28 Серпня, 2021 р., 12:44
Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
25 Серпня, 2021 р., 14:57
Шановні мешканці громади! 24 серпня ми відзначили 30 річницю незалежності Україїни. Нам є чим пишатися. Адже практично всі підприємства, установи та організації Великолепетиської громади за часи незалежності досягли вагомих успіхів.
18 Серпня, 2021 р., 17:32
17 серпня 2021 року, за ініціативи комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» та за підтримки відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради, відбувся конкурс патріотичної пісні «Україна починається з тебе», присвячений 30-й річниці незалежності України.
27 Липня, 2021 р., 17:24
26 липня 2021 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара всі стали свідками того, як масштабний проєкт «Дія. Цифрова освіта» реалізується у нас, в Херсонській області. Міністерство цифрової трансформації України завдяки національному проєкту «Дія. Цифрова освіта» отримало можливість комп’ютеризувати міста та села і за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» передати 5000 одиниць комп’ютерної техніки бібліотекам України. Це спільна і життєво необхідна робота над масштабною програмою цифрової грамотності населення. Комп’ютери не нові, але цілком підходять до використання в бібліотеках як для суто внутрішньої роботи, так і для користувачів. Кошти держбюджету на реалізацію національного проєкту не витрачаються. Його виконання стало можливим завдяки партнеру – благодійному фонду «Favbet Foundation». Цей проєкт визнаний найкращим у взаємодії держави, соціально відповідального бізнесу та місцевої влади.
19 Червня, 2021 р., 10:11
18 червня, напередодні Дня медичного працівника, на базі Великолепетиського селищного Будинку культури, відбулась святкова концертна програма, адресована медикам Великолепетиської громади.
18 Червня, 2021 р., 15:48
22 червня 2021 року виповнюється 80 років від початку Німецько-радянської війни 1941-1945 років. 18 червня ветерани праці прийшли до КЗ «Великолепетиський селищний народний краєзнавчий музей ім. О. І. Ціпко», щоб згадати про участь великолепетисьців в цій війні. Дехто прийшов з подарунками. Шандро Емма Вартанівна подарувала музею ікону Ісуса Христа, а Котеринська Лідія Іванівна фотоапарат «Смена – 6».
14 Червня, 2021 р., 09:15
У Великолепетиському селищному народному краєзнавчому музеї ім. О. І. Ціпко завершена праця над стендом і експозицією «Культура Великолепетищини 19 – поч. 20 ст.». Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсії.
07 Червня, 2021 р., 10:35
У залі «Прадавнє минуле» КЗ «Великолепетиський селищний народний краєзнавчий музей ім. О. І. Ціпко» силами працівників закладу створено нові стенди і експозиції «Економічний розвиток Великолепетищини у кінці 18 – на поч. ХХ ст. ст.» та «Грецька родина Доріза».