Князегригорівський старостинський округ

Поштовий індекс: 74530
Адреса: Херсонська обл., Каховський р-н, с. Князе-Григорівка, вул. Адамяна, буд. 1
Тел.: 05543-26773
Офіційна сторінка у мережі Фейсбук https://www.facebook.com
Староста Андрійовська Тетяна Михайлівна
До складу Князегригорівського старостинського округу входять: с. Середнє

29 Жовтня, 2021 р., 15:19
Практично завершено роботи по розгортанню, підсипанню та плануванню доріг у селі Князе-Григорівка. Результати роботи оглянули селищний голова Максим Колокот разом із начальником відділу господарського забезпечення та благоустрою Великолепетиської селищної ради Сергієм Перликом та старостою округу Тетяною Андрійовською.
07 Жовтня, 2021 р., 16:28
Тривають роботи з підсипання та планування доріг у с. Князе-Григорівка. Під час останніх потужних дощів дороги старостинського округу стали майже непрохідними. На разі, враховуючи всі звернення тамтешніх жителів там працює техніка, активно проводяться відповідні роботи.
30 Вересня, 2021 р., 13:17
Селищний голова Максим Колокот зустрівся з жителями Князегригорівського старостинського округу, аби особисто поспілкуватися, вислухати позицію і думку кожного мешканця. Приводом для візиту до Князе-Григорівки стало питання водопостачання у селі, яке на сьогодні потребує конкретного вирішення та чітких дій.
23 Серпня, 2021 р., 16:26
22 серпня 2021 року, в Князегригорівському СБК, філії комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» відбувся святковий концерт «Моя Україна - вільна та єдина», присвячений 30-й річниці незалежності України.
23 Квітня, 2021 р., 10:22
  Уся територія Великолепетиської громади повинна бути забезпечена цілодобовим водопостачанням. На цьому постійно наголошує голова громади Максим Колокот.  І якщо у селищі, Малолепетиському та Катеринівському старостинських округах найгостріші проблемні питання, пов’язані з водопостачанням, вже практично всі вирішені, то у Князе-Григорівці ситуація з водою сумнівна. Щоправда сумнівною вона є для самих водокористувачів. Свої побоювання з цього питання жителі старостинського округу висловили особисто при зустрічі з очільником громади 22 квітня.