Князегригорівський старостинський округ

Поштовий індекс: 74530
Адреса: Херсонська обл., Каховський р-н, с. Князе-Григорівка, вул. Адамяна, буд. 1
Офіційна сторінка у мережі Фейсбук https://www.facebook.com
Староста Андрійовська Тетяна Михайлівна
Тел. старости: 0989809813
До складу Князегригорівського старостинського округу входять: с. Середнє

11 Лютого, 2022 р., 15:11
Очільник громади Максим Колокот здійснив візит до Князе-Григорівки 11 лютого, де вислухав та плідно поспілкувався з кожним, хто прийшов зі своєю проблемою, питанням чи пропозицією.
07 Лютого, 2022 р., 09:26
Лауреатами I ступеню Міжнародного багатожанрового конкурсу WINTER STORY 2022 ROMANIA,BUCURESTI (дистанційна участь), який проходив з 18.01 по 22.01.2022 в м .Бухарест, стали творчі колективи Князегригорівського СБК: вокальний ансамбль "Любисток" (керівник Ольга Авраменко), вокальний ансамбль "Слобода" (керівник Людмила Кацика) та гімнастичний колектив "Фантазія" (керівник Сніжана Кондрашова). Щиро вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів та досягнень!!!
29 Жовтня, 2021 р., 15:19
Практично завершено роботи по розгортанню, підсипанню та плануванню доріг у селі Князе-Григорівка. Результати роботи оглянули селищний голова Максим Колокот разом із начальником відділу господарського забезпечення та благоустрою Великолепетиської селищної ради Сергієм Перликом та старостою округу Тетяною Андрійовською.
07 Жовтня, 2021 р., 16:28
Тривають роботи з підсипання та планування доріг у с. Князе-Григорівка. Під час останніх потужних дощів дороги старостинського округу стали майже непрохідними. На разі, враховуючи всі звернення тамтешніх жителів там працює техніка, активно проводяться відповідні роботи.
30 Вересня, 2021 р., 13:17
Селищний голова Максим Колокот зустрівся з жителями Князегригорівського старостинського округу, аби особисто поспілкуватися, вислухати позицію і думку кожного мешканця. Приводом для візиту до Князе-Григорівки стало питання водопостачання у селі, яке на сьогодні потребує конкретного вирішення та чітких дій.
23 Квітня, 2021 р., 10:22
  Уся територія Великолепетиської громади повинна бути забезпечена цілодобовим водопостачанням. На цьому постійно наголошує голова громади Максим Колокот.  І якщо у селищі, Малолепетиському та Катеринівському старостинських округах найгостріші проблемні питання, пов’язані з водопостачанням, вже практично всі вирішені, то у Князе-Григорівці ситуація з водою сумнівна. Щоправда сумнівною вона є для самих водокористувачів. Свої побоювання з цього питання жителі старостинського округу висловили особисто при зустрічі з очільником громади 22 квітня.