Великолепетиська селищна рада

Князегригорівський старостинський округ

Поштовий індекс: 74530
Адреса: Херсонська обл., Каховський р-н, с. Князе-Григорівка, вул. Адамяна, буд. 1
Офіційна сторінка у мережі Фейсбук https://www.facebook.com
Староста Андрійовська Тетяна Михайлівна
Тел. старости: 0989809813
До складу Князегригорівського старостинського округу входять: с. Середнє

Жителі Князегригорівського старостинського округу побували на особистому прийомі у селищного голови Максима Колокота.

Очільник громади Максим Колокот здійснив візит до Князе-Григорівки 11 лютого, де вислухав та плідно поспілкувався з кожним, хто прийшов зі своєю проблемою, питанням чи пропозицією.

15:11 11.02.2022

Вітаємо переможців

Лауреатами I ступеню Міжнародного багатожанрового конкурсу WINTER STORY 2022 ROMANIA,BUCURESTI (дистанційна участь), який проходив з 18.01 по 22.01.2022 в м .Бухарест, стали творчі колективи Князегригорівського СБК: вокальний ансамбль "Любисток" (керівник Ольга Авраменко), вокальний ансамбль "Слобода" (керівник Людмила Кацика) та гімнастичний колектив "Фантазія" (керівник Сніжана Кондрашова). Щиро вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів та досягнень!!!

09:26 07.02.2022

Практично завершено роботи по розгортанню, підсипанню та плануванню доріг у селі Князе-Григорівка. Результати роботи оглянули селищний голова Максим Колокот разом із начальником відділу господарського забезпечення та благоустрою Великолепетиської селищної ради Сергієм Перликом та старостою округу Тетяною Андрійовською.

15:19 29.10.2021

Тривають роботи з підсипання та планування доріг у с. Князе-Григорівка.

Тривають роботи з підсипання та планування доріг у с. Князе-Григорівка. Під час останніх потужних дощів дороги старостинського округу стали майже непрохідними. На разі, враховуючи всі звернення тамтешніх жителів там працює техніка, активно проводяться відповідні роботи.

16:28 07.10.2021

Селищний голова зустрівся з жителями Князегригорівського старостинського округу

Селищний голова Максим Колокот зустрівся з жителями Князегригорівського старостинського округу, аби особисто поспілкуватися, вислухати позицію і думку кожного мешканця. Приводом для візиту до Князе-Григорівки стало питання водопостачання у селі, яке на сьогодні потребує конкретного вирішення та чітких дій.

13:17 30.09.2021

Питання водозабезпечення Князегригорівського старостинського округу обговорили на зустрічі з жителями

Уся територія Великолепетиської громади повинна бути забезпечена цілодобовим водопостачанням. На цьому постійно наголошує голова громади Максим Колокот.  І якщо у селищі, Малолепетиському та Катеринівському старостинських округах найгостріші проблемні питання, пов’язані з водопостачанням, вже практично всі вирішені, то у Князе-Григорівці ситуація з водою сумнівна. Щоправда сумнівною вона є для самих водокористувачів. Свої побоювання з цього питання жителі старостинського округу висловили особисто при зустрічі з очільником громади 22 квітня.

10:22 23.04.2021