Новини та події

27 Травня, 2021 р., 09:40
З метою активізації роботи з упровадження інклюзивного навчання, підвищення рівня професійної компетентності щодо адаптації, модифікації програм та завдань для дітей з ООП, гармонійного розвитку та виховання дітей з ООП 26 травня 2021 року на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради відбувся семінар для асистентів вчителів на тему: «Асистент учителя – ключова ланка в сфері інклюзії у закладах освіти». Учасників семінару привітала директор ІРЦ Інна Володимирівна Малахова та оголосила план роботи семінару. У своєму виступі розкрила питання законодавчого підґрунтя праці асистента вчителя.
27 Травня, 2021 р., 09:31
23 травня в місті Херсон відбувся фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «Elі DANCE FEST», на який з’їхались колективи з Нової Каховки, Каховки, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсону, Олешківський ЦДЮТ.  Хореографічний колектив «Грація», «Life in Dance» КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради під керівництвом Рогожі Тетяни Іванівни гідно представив  Великолепетищину на фестивалі.
26 Травня, 2021 р., 09:30
У місті  Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості  було проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі у форматі онлайн. Захід пройшов у чотирьох номінаціях: «Громадська думка», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Художнє читання». Участь у фестивалі взяли 1731 учасник з усіх областей України.
20 Травня, 2021 р., 21:33
«Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!» Під таким гаслом 20 травня 2021 року центром професійного розвитку педагогічних працівників КУ «ВСЦОЗО» на базі центру дитячо-юнацької творчості проведено змагання дружин юних пожежних за етапами «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Плакат соціальної реклами». Учасниками фестивалю стали дружини юних пожежних закладів освіти Великолепетиської селищної ради (Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Великолепетиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Князегригорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Малолепетиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка) та Рубанівської сільської ради (Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів).
18 Травня, 2021 р., 19:28
Сьогодні, 18 травня 2021 року, команди юних інспекторів закладів загальної середньої освіти об’єднав селищний етап змагання шкільних загонів юних інспекторів руху. Учасниками заходу стали 36 здобувачів освіти шкіл Великолепетиської селищної ради. Програма складалася з трьох конкурсів у вигляді практичних та теоретичних завдань: «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»; «Агітаційно-пропагандистський виступ команди»;  «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».
13 Травня, 2021 р., 12:54
Херсонщина... Неможливо не закохатися, не прикипіти серцем до цього неповторного куточка півдня України, сповненого легенд, героїчних сторінок історії , щедрою казковою природою, талановитими,працьовитими людьми. Саме на такі скарби багата Великолепетищина - перлина таврійського краю. 12 травня 2021 року  КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості»  Великолепетиської селищної ради організував і провів  І етап  обласного Зльоту юних туристів – краєзнавці. Учасниками Зльоту є стали  кращі дослідники  пошукових загонів закладів загальної середньої освіти громади.
12 Травня, 2021 р., 17:00
01 - 03 травня з метою ознайомлення з культурною спадщиною рідного краю з 01 вихованці гуртка «Юні туристи» основного рівня ІІ року навчання КЗ «Великопетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради, здобувачі освіти Миколаївського освітнього комплексу Рубанівської ОТГ під керівництвом Рогачова Юрія Вікторовича взяли участь в триденному  навчально-тренувальному поході.  Пройшовши відстань  50 км, відвідали церковні святині Великолепетиської та Горностаївської громад. Горностаївська громада зустріла туристів, як годиться,зі святковою паскою,солодощами,крашанками та водицею. Діти залишилися дуже задоволеними та очікують наступний похід до Карпат.
28 Квітня, 2021 р., 09:34
З 23 по 25 квітня 2021 року туристська група «Компас» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради  під керівництвом Рогачова Юрія Вікторовича здійснили навчально-тренувальний похід на балку Каїрську. Гуртківці відпрацювали проходження дистанції "Команда смуга перешкод " та збагатили свої знання щодо правил поведінки в екстремальних ситуаціях,  у тому числі надання невідкладної медичної допомоги, удосконалили техніку встановлювання намету, розпалювання вогнища в різних погодних умовах, готувати страви в похідних умовах на вогнищі, долати елементарні емітовані та природні перешкоди, дотримуватися основних правил техніки безпеки в туристських подорожах.
23 Квітня, 2021 р., 19:43
Щодня змінюється світ. Зрозуміло, що традиційні методики навчання не виняток — для кожного наступного покоління дітей вони все менш ефективні.
23 Квітня, 2021 р., 19:40
Одним із пріоритетів сучасної освіти – є розвиток учнів, які мають потенціал до високих досягнень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь