Новини та події

30 Грудня, 2021 р., 08:12
З метою підвищення престижності педагогічної професії, популяризації здобутків і поширення кращого досвіду роботи, новітніх методик та прогресивних форм роботи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, відповідно до наказу відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 199  відбулося 28 грудня 2021 року засідання журі І (селищного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2022».
13 Грудня, 2021 р., 08:24
10 грудня 2021 року відбулася нарада керівників, бухгалтерів та  медичних сестер закладів освіти селищної ради під головуванням завідувача сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяни Вольської.  У ході роботи розглянуто актуальні питання щодо діяльності шкіл:
03 Грудня, 2021 р., 09:55
02 грудня  на базі КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради (керівник Ковпей Інна Богданівна) проведено захід для дітей з особливими потребами «День добра», в якому взяли участь здобувачі освіти КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Глоба Антоніна Йосипівна) та КЗ «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Недбайло Світлана Михайлівна).
25 Листопада, 2021 р., 11:53
24 листопада 2021 року відбулася нарада керівників та бухгалтерів закладів загальної середньої освіти, у якій взяли участь Тетяна Трохименко, начальник відділу соціально-культурної сфери,  Тетяна Вольська, завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради та Наталя Побейвовк, директор комунальної установи «Централізована бухгалтерія». У  ході роботи відпрацьовані питання:
23 Жовтня, 2021 р., 09:04
22 жовтня  2021 року в дистанційному режимі (платформа ZOOM)  відбулося засідання методичного об'єднання вчителів біології, основ здоров’я,  хімії закладів освіти Великолепетиської селищної ради з теми «Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій», учасниками якого стали 7 педагогів освітніх закладів Великолепетиської селищної ради.
23 Жовтня, 2021 р., 08:58
22 жовтня проведено друге засідання селищного методичного об’єднання вчителів технолого-естетичного напрямку закладів освіти. У зв’язку з пандемію коронавірусу зустріч відбулася в онлайн-форматі на платформі Zoom. Тематика засідання -  «Розвиток м’яких навичок школярів як передумова успішної кар’єри майбутнього».
20 Жовтня, 2021 р., 17:11
Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
07 Жовтня, 2021 р., 08:57
5 жовтня 2021 року в КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» відбувся святковий урок, присвячений Міжнародному Дню музики.  За традицією в цей день відбувається урочиста посвята першокласників у музиканти і художники.
07 Жовтня, 2021 р., 08:53
З метою створення належних умов для навчання і виховання дітей у комунальному позашкільному навчальному закладі «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради завершено ремонт у класі образотворчого мистецтва. За рахунок коштів селищного  бюджету було придбано господарчі матеріали для фарбування, шпаклювання стін, стелі  та підлоги. Замінено лінолеум,   закуплено нові меблі та   обладнання для навчання. Діти з радістю поспішають в оновлений, відремонтований клас та вчяться художньому мистецтву.
05 Жовтня, 2021 р., 09:17
КЗ "Великолепетиський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів має багату історію та власні традиції. Але, водночас, крокує в ногу з часом, впроваджуючи концепцію Нової української школи. Саме тому із задоволенням заклад взяв участь у проєкті «Прокачай школу», ініціаторами якого є інноваційна телекомунікаційна компанія Deltahost та ГС «Освіторія». В сучасному світі, а особливо в умовах карантину, технологічна спроможність шкіл відіграє велику роль. Відтак цей проєкт є надзвичайно корисним, адже завдяки йому вихованці українських шкіл отримують можливість доєднатися до сучасного освітнього простору.