Головне управління держпродспоживслужби в Херсонській області Великолепетиське управління

15 Вересня, 2021 р., 11:31
    На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області від  09.09.2021. №Н/3337 «Про організацію заходів з проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин 2021 році»,
31 Березня, 2021 р., 11:05
 Основні документи, які регулюють  транспортування, зберігання та застосування  пестицидів та отрутохімікатів це: - Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»; Закон України «Про пестициди і агрохімікати»; ДСП 8.8.1.2.001-98 Державні санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві; ДСП 382-96 Державнісанітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарствіУкраїни.