Інформація про відділ

електрона адреса:
vsksvlep@ukr.net

ПРАЦІВНИКИ  ВІДДІЛУ

Трохименко Тетяна Вікторівна Начальник відділу соціально-культурної сфери та економічного розвитку
Худолій Наталія Леонідівна Головний бухгалтер відділу соціально-культурної сфери та економічного розвитку
Звонарьова Ірина Вікторівна Головний спеціаліст відділу соціально-культурної сфери та економічного розвитку
Опицько Олена Валентинівна Головний спеціаліст відділу соціально-культурної сфери та економічного розвитку
Візнович Ганна Анатолівна Головний спеціаліст відділу соціально-культурної сфери та економічного розвитку

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.00
п'ятниця - з 8.00 до 15.45