22 Вересня, 2021 р., 16:43
Підсумки проведення Олімпійського тижня, олімпійського уроку та заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. По всій території Великолепетиської громади було проведено ряд  спортивних заходів  різних напрямків.
13 Вересня, 2021 р., 10:12
На Лепетищині триває Олімпійський тиждень. 11 вересня 2021 року, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України відбувся волейбольний турнір. За результатами змагань визначено переможців:
10 Вересня, 2021 р., 18:24
Музична спортивно-оздоровча руханка та колективний спортивний забіг відбулися на центральній площі Великої Лепетихи напередодні Дня фізичної культури та спорту, який традиційно в Україні відзначають у другу суботу вересня.
07 Вересня, 2021 р., 10:21
Триває Відкритий Чемпіонат Нижньосірогозької громади з футболу. 1 вересня футбольна команда «Лепетиха» зіграла гру з командою «Хлібороб», яка очолює турнірну таблицю з максимальною кількістю очок. Наша команда гідно боролася,  але у тяжкому матчі поступилася супернику з рахунком 0:3.
24 Серпня, 2021 р., 17:03
24 серпня у Великій Лепетисі пройшли різноманітні спортивні змагання, присвячені 30-річчю Незалежності України.
22 Серпня, 2021 р., 15:57
22 серпня на Великолепетиському стадіоні «Колос» відбувся відкритий футбольний турнір серед аматорських команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Цього року за перемогу в турнірі змагалося шість команд: Великолепетиської, Іванівської, Нижньосірогозької, Верхньорогачицької, Горностаївської громад та міста Кам'янка- Дніпровська.
14 Червня, 2021 р., 13:52
Футбольна команда Великолепетиської громади «Лепетиха» стала призером фінального матчу Відкритого Кубку Нижньосірогозької територіальної громади з футболу пам’яті І. Д. Височина та М. В. Купрія.
25 Травня, 2021 р., 09:49
З 12-19 травня 2021 року відбувся чемпіонат України в м. Коломия з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, ветеранів жінок та ветеранів чоловіків. Пауерліфтинг - силовий вид спорту, суть якого полягає в подоланні максимальної ваги. Пауерліфтинг також називають силовим триборством. В якості змагальних дисциплін у нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи і тяга штанги. Ці вправи визначають кваліфікацію спортсмена. На чемпіонаті України зібралися найсильніші спортсмени. Велику Лепетиху представляли вихованці тренера Ярослава Халуса  Великолепетиського спортивного клубу.
07 Травня, 2021 р., 20:50
07 травня 2021 року відбулися змагання серед команд закладів освіти Великолепетиської громади «Козацький гарт». В змаганнях взяло участь 48 учасників. Команди продемонстрували високий рівень підготовки про, що свідчать щільні результати, адже до останнього етапу змагань явного лідера не було.
30 Квітня, 2021 р., 09:49
28 квітня 2021 року в м. Херсон відбулися обласні змагання з легкої атлетики за програмою Спартакіади школярів.