16 Червня, 2021 р., 16:10
До уваги жителів Великої Лепетихи! Настає період сплати земельного податку! Для отримання податкового повідомлення звертайтеся до землевпорядників до селищної ради за адресою: вул. Соборна, 6 (будівля  управління соцзахисту, 2 поверх). Нагадуємо, що сплатити земельний податок потрібно до 26 серпня.
14 Червня, 2021 р., 15:56
До уваги пенсіонерів, членів їх сімей! Херсонська дирекція АТ "Укрпошта" повідомляє наступну інформацію.
03 Червня, 2021 р., 13:57
З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках.
03 Червня, 2021 р., 13:28
ТОВ «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту Мінсоцполітики за підтримки Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» розробило інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій. які можна буде використати на власні потреби.
03 Червня, 2021 р., 11:05
Великолепетиська селищна рада повідомляє, що 08 червня 2021 року на території Великолепетиської селищної ради буде проводитися комплексна перевірка готовності територіальної системи централізованого оповіщення шляхом:
01 Червня, 2021 р., 14:54
На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.
24 Травня, 2021 р., 09:15
За даними організаційно-методичного кабінету Херсонської обласної клінічної лікарні на території Каховського району проживають 163 дитини віком від 0 до 17 років, хворих на сколіоз.
19 Травня, 2021 р., 18:03
До уваги мешканців громади! Великолепетиською селищною радою відкрито рахунок цільового фонду:
19 Травня, 2021 р., 15:50
В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе», метою якого є залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).
19 Травня, 2021 р., 08:34
До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки! Нагадуємо, що спливає термін сплати вказаного податку. Зверніть увагу на терміни сплати, вказані у ваших податкових повідомленнях! Не затягуйте з проплатами, щоб уникнути нарахування санкцій та пені.