20 Січня, 2022 р., 14:28
Шановні мешканці громади! Просимо Вас з’явитися в селищну раду з дозвільними документами  на розміщення об’єктів зовнішньої реклами у термін до 24 січня 2022 року. вул. Соборна, 3, перший поверх (Михайлюк Н. В.)
18 Січня, 2022 р., 11:24
Шановні жителі Великолепетиської територіальної громади! Запрошуємо вас на звіт селищного голови Максима Колокота, який відбудеться 20 січня о 10.00 год. у приміщенні Центрального будинку культури.
13 Січня, 2022 р., 17:57
Шановні жителі Великолепетиської громади! Повідомляємо вам, що 18 січня у Великій Лепетисі проведе особистий прийом громадян Сергій Козир - народний депутат України по нашому 184 округу.
29 Грудня, 2021 р., 13:07
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, закликаємо: дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, зокрема:
29 Грудня, 2021 р., 08:46
Під час зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов з метою надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеним верствам, на території Великолепетиської селищної ради буде організовано роботу пунктів обігріву
22 Грудня, 2021 р., 10:43
Запрошуємо на благодійний концерт
21 Грудня, 2021 р., 09:05
Великолепетиська дитяча школа мистецтв запрошує всіх на новорічний концерт учнів школи який відбудеться  22 грудня 2021р. о 15:30 в малій залі Центрального будинку культури.
17 Грудня, 2021 р., 12:41
У світі непомітно продовжує розгортатися апокаліпсис для комах: гинуть мільярди бджіл, метеликів та інших значимих для життя нашої планети комах. Незабаром їхня загибель може катастрофічно позначитися на сільськогосподарських культурах та крихких екосистемах по всьому світу і Україна не є винятком.
16 Грудня, 2021 р., 09:28
Святковий захід відбудеться у День Святого Миколая на Центральній площі Великої Лепетихи з дотриманням карантинних правил.. Початок о 15.00 год.
13 Грудня, 2021 р., 15:35
Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр. Про це повідомили в департаменті соціальної політики міської ради.