Головне управління держпраці у Херсонській області

30 Червня, 2021 р., 14:29
Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, показала, що нехтуючи Законами України певні роботодавці допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, а працівники, в свою чергу, свідомо приховують даний факт, чим позбавляють себе мінімальних та соціальних гарантій.
20 Травня, 2021 р., 15:56
Незадекларована зайнятість та неформальний сектор. Що це за поняття? Які проблеми в загальному вигляді вони містять? Пропонуємо розібратись.
20 Травня, 2021 р., 15:41
На виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Головне Управління Держпраці у Херсонській області наголошує роботодавцям та працівникам – використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин є грубим порушенням законодавства про працю!