Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області

18 Січня, 2022 р., 09:09
Яким чином в медичному висновку  про тимчасову непрацездатність відображається тимчасова непрацездатність, пов'язана з нещасним випадком на виробництві?
12 Січня, 2022 р., 16:24
Якщо під час перебування на лікарняному відкрили   ще один лікарняний, з іншої причини. Період непрацездатності працівника визначається в медичному висновку та відображається в е-лікарняному. Однак, якщо до електронної системи охорони здоров’я надходить інший медичний висновок, і періоди непрацездатності перетинаються, тривалість першого е-лікарняного може бути скорочена.
10 Грудня, 2021 р., 09:12
На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
02 Грудня, 2021 р., 08:32
З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін - збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з'явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости. Фонд соціального страхування України роз’яснює з чого складається номер е-лікарняного, та як його елементи можуть допомогти в призначенні допомоги.
22 Листопада, 2021 р., 13:33
      Станом на 22.11.2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийнято на фінансування 1075 Е-лікарняних на  1 865,18 тис. грн. з початку їх впровадження у червні 2021 року.
12 Жовтня, 2021 р., 12:57
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».
06 Жовтня, 2021 р., 08:20
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».
28 Вересня, 2021 р., 08:52
21 Вересня, 2021 р., 13:05
16 Вересня, 2021 р., 16:10
Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.