Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області

14 Червня, 2021 р., 14:57
В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.
02 Червня, 2021 р., 14:49
 21 травня 2021 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області відбулась нарада з питань лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах та надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві від нещасного випадку на виробництві. Зокрема наголошувалось на низький рівень направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування на протязі січня-травня поточного року.
28 Травня, 2021 р., 11:57
    Якщо ваше підприємство (установа, організація) ліквідується, а за час здійснення діяльності мав місце нещасний випадок на виробництві(професійне захворювання), внаслідок якого потерпілий втратив працездатність, та на момент ліквідації Фонд соціального страхування України (далі-Фонд) проводить страхові виплати (а в деяких випадках, за визначенням МСЕК, виплати довічні), то робочий орган виконавчої дирекції Фонду нарахує капіталізовані платежі вашому підприємству (установі, організації).
19 Травня, 2021 р., 16:05
   Упродовж квітня 2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області профінансовано 371 листок непрацездатності на суму 936,2 тис.грн. Загальна кількість днів лікування, яка підлягає оплаті за кошти Фонду, склала за цей період 3371, що на 471 днів або 16,2% більше, ніж за той же місяць 2020 року.
05 Квітня, 2021 р., 10:50
Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області повідомляє,що Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» (далі- Постанова №239) затверджений коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2021 року у розмірі 1,11.  Постанова № 239 набула чинності 26 березня 2021 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь