Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області

14 Лютого, 2022 р., 10:55
Міністерство охорони здоров’я наказом від 4 лютого 2022 р. № 230 внесло зміни до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)», якими, зокрема скорочено тривалість як амбулаторно-поліклінічного, так і стаціонарного лікування.
03 Лютого, 2022 р., 11:34
       Станом на 01 січня 2022 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 25 потерпілих та членів їх сімей, з яких 229 осіб  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 21 особа  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 250 потерпілих (144 особи) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди, ІІ групи – 11 осіб, ІІІ групи -  133 особи.
03 Лютого, 2022 р., 11:30
В особистих кабінетах роботодавців з’явлись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня 2021 року. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово, однак  роботодавці уже розпочали призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.
26 Січня, 2022 р., 10:02
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Формування е-лікарняних від медвисновку до Кабінету страхувальника»  та  «Порядок опрацювання е-лікарняних та особливостями ,які найбільше зустрічаються при формування заяв-розрахунків».
18 Січня, 2022 р., 09:09
Яким чином в медичному висновку  про тимчасову непрацездатність відображається тимчасова непрацездатність, пов'язана з нещасним випадком на виробництві?
12 Січня, 2022 р., 16:24
Якщо під час перебування на лікарняному відкрили   ще один лікарняний, з іншої причини. Період непрацездатності працівника визначається в медичному висновку та відображається в е-лікарняному. Однак, якщо до електронної системи охорони здоров’я надходить інший медичний висновок, і періоди непрацездатності перетинаються, тривалість першого е-лікарняного може бути скорочена.
10 Грудня, 2021 р., 09:12
На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
02 Грудня, 2021 р., 08:32
З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін - збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з'явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости. Фонд соціального страхування України роз’яснює з чого складається номер е-лікарняного, та як його елементи можуть допомогти в призначенні допомоги.
22 Листопада, 2021 р., 13:33
      Станом на 22.11.2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийнято на фінансування 1075 Е-лікарняних на  1 865,18 тис. грн. з початку їх впровадження у червні 2021 року.
12 Жовтня, 2021 р., 12:57
Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  продовжує проводити засідання «круглого столу»  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».