Наповнення бюджету

20 Вересня, 2021 р., 08:35
16 вересня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулося засідання комісії з наповнення селищного бюджету. На засіданні підбито підсумки проведеної роботи з моменту останньої зустрічі, відпрацьовано основні шляхи щодо наповнення бюджету на найближчий час.
03 Червня, 2021 р., 15:44
Минулого тижня у приміщенні селищної ради відбулося засідання комісії з питань наповнення селищного бюджету. На порядку денному розглянули два питання: погашення податкового боргу зі сплати платежів до селищного бюджету, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації праці з громадянами, які надають послуги таксі.
31 Травня, 2021 р., 15:55
25 травня  відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. За підсумками  здійснено рейдові обстеження сільгоспвиробників, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації праці та захисту трудових прав і гарантій найманих працівників.
13 Травня, 2021 р., 16:51
12 квітня під головуванням голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання комісії з наповнення селищного бюджету. На початку засідання підбито підсумки проведеної роботи з моменту останньої зустрічі, відпрацьовано основні шляхи щодо наповнення бюджету на найближчий час.
15 Квітня, 2021 р., 16:43
Актуальним на сьогоднішній день залишається питання «тіньової» заробітної плати, використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Це питання  містить у собі багато негативних моментів. Від несплати податків, внесків з тіньових доходів громади втрачають тисячі, мільйони гривень доходів до бюджету, Пенсійного та інших страхових фондів, а працівники  залишаються без відповідного соціального захисту та пенсійного забезпечення.
15 Квітня, 2021 р., 16:41
14 квітня під головуванням голови територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання комісій з наповнення селищного бюджету. Серед питань, які обговорювалися – доцільність введення туристичного податку, питання сплати громадянами єдиного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та погашення громадянами податкової заборгованості.
13 Квітня, 2021 р., 10:24
Аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів Херсонської області у січні – березні  2021 року  У січні – березні  2021 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 323 722,1 тис. грн. податків та зборів, що на 10,4 відсотка або 124 524,6 тис. грн. більше,  ніж у січні –  березні  2020 року.  Планові показники виконані на 110,7 відсотка, понад план мобілізовано 121 213,7 тис. грн.
09 Квітня, 2021 р., 09:28
З метою мобілізації податків та зборів до бюджету територіальної громади 8 квітня 2021 року фінансовим відділом проведено робочу нараду з питань наповнення бюджету за участю працівників апарату та структурних підрозділів селищної ради.
09 Квітня, 2021 р., 09:27
Усі ми часто нарікаємо на бездіяльність чи недостатню роботу влади над надходженнями в бюджет. Водночас, ми  ставимо вимоги щодо належних дитячих майданчиків, розвитку спорту, малого чи середнього бізнесу, благоустрою і багато іншого. Однак, з огляду на все це, хотілося б зазначити, що кожен із Вас, шановні жителі Великолепетиської громади, може вкласти свій внесок у розвиток нашого краю. Мова йде про обов’язковий, хоча й дуже простий крок – вимагати чек при купівлі підакцизного товару.
08 Квітня, 2021 р., 15:42
Якщо у ФОП - платника єдиного податку на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів є податковий борг в розмірі більше 3060 грн, тобто наявність податкового боргу у розмірі, що перевищує суму, визначену абз. 3 п. 59.1 Податкового кодексу України (ста вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 180*17 грн), такий платник повинен в останній день другого із двох послідовних кварталів перейти на загальну систему оподаткування.