Новини про роботу по наповненню бюджету

23 Лютого, 2022 р., 08:24
Жителі Великолепетиської громади (як фізичні, так і юридичні особи) заборгували в місцевий бюджет 1131,1 тис. грн податків і зборів. Про це говорили на засіданні комісії з наповнення селищного бюджету, яка відбулася днями під головуванням селищного голови Максима Колокота.
01 Лютого, 2022 р., 13:44
01 лютого 2022 року відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Великолепетиській селищній раді. Під час рейду було обстежено 31 суб’єкт господарювання, що здійснювали торгівельну діяльність на території Великолепетиського ринку. Перевіряли наявність державної реєстрації підприємницької діяльності, порушень не виявлено.
20 Вересня, 2021 р., 08:35
16 вересня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулося засідання комісії з наповнення селищного бюджету. На засіданні підбито підсумки проведеної роботи з моменту останньої зустрічі, відпрацьовано основні шляхи щодо наповнення бюджету на найближчий час.
03 Червня, 2021 р., 15:44
Минулого тижня у приміщенні селищної ради відбулося засідання комісії з питань наповнення селищного бюджету. На порядку денному розглянули два питання: погашення податкового боргу зі сплати платежів до селищного бюджету, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації праці з громадянами, які надають послуги таксі.
31 Травня, 2021 р., 15:55
25 травня  відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. За підсумками  здійснено рейдові обстеження сільгоспвиробників, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації праці та захисту трудових прав і гарантій найманих працівників.
13 Травня, 2021 р., 16:51
12 квітня під головуванням голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання комісії з наповнення селищного бюджету. На початку засідання підбито підсумки проведеної роботи з моменту останньої зустрічі, відпрацьовано основні шляхи щодо наповнення бюджету на найближчий час.
15 Квітня, 2021 р., 16:43
Актуальним на сьогоднішній день залишається питання «тіньової» заробітної плати, використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Це питання  містить у собі багато негативних моментів. Від несплати податків, внесків з тіньових доходів громади втрачають тисячі, мільйони гривень доходів до бюджету, Пенсійного та інших страхових фондів, а працівники  залишаються без відповідного соціального захисту та пенсійного забезпечення.
15 Квітня, 2021 р., 16:41
14 квітня під головуванням голови територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання комісій з наповнення селищного бюджету. Серед питань, які обговорювалися – доцільність введення туристичного податку, питання сплати громадянами єдиного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та погашення громадянами податкової заборгованості.
13 Квітня, 2021 р., 10:24
Аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів Херсонської області у січні – березні  2021 року  У січні – березні  2021 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 323 722,1 тис. грн. податків та зборів, що на 10,4 відсотка або 124 524,6 тис. грн. більше,  ніж у січні –  березні  2020 року.  Планові показники виконані на 110,7 відсотка, понад план мобілізовано 121 213,7 тис. грн.
09 Квітня, 2021 р., 09:28
З метою мобілізації податків та зборів до бюджету територіальної громади 8 квітня 2021 року фінансовим відділом проведено робочу нараду з питань наповнення бюджету за участю працівників апарату та структурних підрозділів селищної ради.