Служба у справах дітей Великолепетиської селищної ради

18 Січня, 2022 р., 14:06
13 січня 2022 року голова селищної ради Максим Колокот, за участю керівників відділів, служб громади та заявників провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:
13 Грудня, 2021 р., 14:33
З метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення контролю за умовами виховання та утримання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, батьків, які самоусунилися від виконання батьківських обов’язків зацікавленими службами району проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Сім’я» 08 грудня 2021 року.
13 Грудня, 2021 р., 14:27
09 грудня  голова селищної ради Максим Колокот за участю заступника голови виконкому селищної з питань діяльності виконавчих органів Вадіма Сайдулаєва, керівників відділів та служб громади провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:
19 Листопада, 2021 р., 12:52
15 листопада 2021 року селищний голова Максим Колокот, за участю керівників відділів та служб громади провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:
18 Жовтня, 2021 р., 09:13
08 жовтня 2021 року голова селищної ради Максим Колокот, керівників відділів та служб громади провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:
18 Жовтня, 2021 р., 09:07
З метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які без поважних причин не приступили до навчання, вжиття заходів щодо соціального захисту та усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків у 06 жовтня 2021 року ку зацікавленими службами району проведено профілактичних рейдів на території с. Мала Лепетиха, с. Костянтинівка та с. Катеринівка.
01 Жовтня, 2021 р., 08:33
З метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які без поважних причин не приступили до навчання, вжиття заходів щодо соціального захисту та усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків у вересні поточного року зацікавленими службами району розпочато проведення профілактичних рейдів, які відбулися 02, 06, 14, 16, 24 вересня 2021 року.
09 Вересня, 2021 р., 16:11
08 вересня під головуванням селищного голови Максима Колокота, за участю заступника голови Вадіма Сайдулаєва, керівників відділів та служб громади відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалося питання щодо негайного відібрання дітей у батька.