Новини ЦНАП

11 Березня, 2022 р., 08:39
«Держава продовжить виплату соціальних допомог під час воєнного стану, звертатись за перепризначенням не потрібно» – Марина Лазебна
18 Лютого, 2022 р., 09:23
Начальником Великолепетиського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталією Любченко проведено нараду з працівниками відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради.
11 Лютого, 2022 р., 08:56
Під час Diia Summit було презентовано та запущено нову послугу — зміна місця реєстрації онлайн. Нарешті українці зможуть зробити це за кілька хвилин без візитів до ЦНАПу й військкомату, черг та паперових довідок. Як змінити місце реєстрації в Дії?
09 Лютого, 2022 р., 13:30
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради повідомляє щодо декларації про відходи за звітний 2021 рік! Згідно вимог ст. 17 Закону України «Про відходи», суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою, згідно з додатком до «Порядку подання декларації про відходи», затвердженого постановою КМУ від 18 лютого 2016 року №118.
01 Лютого, 2022 р., 14:28
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.
27 Січня, 2022 р., 14:47
З 24 січня українці віком від 60 років можуть купити ліки в аптеках за 1000 грн єПідтримки.Про це повідомлялося у Міністерстві цифрової трансформації України, а днями про таку можливість почали інформувати місцеві Великолепетиські аптеки.
21 Січня, 2022 р., 15:57
Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.
20 Січня, 2022 р., 15:13
Міністерство цифрової трансформації запустило першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг!!!Тепер ви зможете оцінювати державний сервіс та впливати на якість послуг! Нам Важлива ваша думка, щоб стати ще кращими та підвищити рівень сервісу!
20 Січня, 2022 р., 14:00
За 2021 рік адміністраторами Центру надання адміністративних послуг зареєстровано 17667 звернень, в тому числі старостами у відповідних старостатах – 3857 звернень (22,0%); видано 16863 (95,4%) результатів послуг у сферах: