Новини ЦНАП

15 Червня, 2021 р., 15:43
14 червня поточного року розпочався семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» у  селі Генічеська Гірка.
09 Червня, 2021 р., 10:51
Відтепер відділ "Центр надання адміністративних послуг" Великолепетиської селищної ради видає витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
20 Травня, 2021 р., 15:23
Відтепер послугою реєстрації актів цивільного стану (одруження в неурочистій формі) можна скористатися у Центрі надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради. При цьому вартість  послуги є такою ж, як і у РАЦСі. Вже проведено навчання працівника ЦНАПу та отримано доступ до реєстру актів цивільного стану. Отже, хто бажає зареєструвати шлюб звертайтеся до відділу ЦНАП Великолепетиської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 2 (перший поверх, колишній кабінет голови).
02 Квітня, 2021 р., 10:12
Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради протягом I-го кварталу 2021 року було надано 4423 адміністративних послуг різного характеру.
01 Квітня, 2021 р., 13:10
31 березня у Великій Лепетисі обслуговували громадян фахівці мобільного сервісного центру МВС. Вже не вперше до селища приїжджає Мобільний сервісний центр, завдяки чому, у жителів нашої громади є можливість отримати найпопулярніші послуги, не виїжджаючи за межі громади. Фахівці центру за допомогою технічного устаткування здійснюють реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, видають міжнародні посвідчення водія, а також приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей.
16 Лютого, 2021 р., 13:30
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради повідомляє щодо декларації про відходи за звітний 2020 рік! Згідно вимог ст. 17 Закону України «Про відходи», суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою, згідно з додатком до «Порядку подання декларації про відходи», затвердженого постановою КМУ від 18 лютого 2016 року №118.
10 Лютого, 2021 р., 11:24
Міністерство цифрової трансформації прагне зробити життя українців легшим та простішим, тому було важливо створити єдине джерело повної, достовірної та уніфікованої інформації, яке б дозволило людям орієнтуватись серед великої кількості державних послуг.