13 Травня, 2021 р., 15:57
13 травня 2021 року на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради фахівцями інклюзивно-ресурсного центру та центру професійного розвитку педагогічних працівників комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» проведено семінар для директорів закладів дошкільної освіти на тему «Інклюзивна освіта. Шляхи впровадження в закладі дошкільної освіти». Нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання в умовах закладу дошкільної освіти є основоположним у подальшому розвитку інклюзії та відкритті на базі закладів освіти інклюзивних груп - наголосила у своєму виступі Малахова І.В., директор інклюзивно-ресурсного центру.
02 Квітня, 2021 р., 18:56
Серед різних соціальних факторів, що впливають на становлення особистості, одним з найважливіших є сім'я. Саме тому 02 квітня 2021 року фахівцями Великолепетиського інклюзивно-ресурсного центру через платформу ZOOM проведено веб-семінар для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами на тему: «Батьки – ключові партнери в інклюзивному просторі». Традиційно родина – головний інститут виховання та соціальної поведінки дитини. Те, що дитина набуває в сім'ї, вона зберігає впродовж усього подальшого життя. Саме в сім'ї закладаються основи особистості.
02 Квітня, 2021 р., 18:37
Щороку 2 квітня  в усьому світі відзначають день інформування про один із розладів аутистичного спектру, здебільшого відомий за книжками та голлівудським фільмом «Людина дощу», і влаштовують акції, під час яких люди одягають елементи блакитного одягу, використовують аксесуари в тон, або освітлюють блакитним світлом будинки. Таким чином, вони намагаються привернути увагу суспільства до проблем людей з аутизмом, що в повсякденні є «невидимими».