Вакансії

Розпорядження селищного голови від 01.02.2021 року № 7  "Про конкурсну комісію на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Великолепетиської селищної ради"

10 Січня, 2022 р., 10:51
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Великолепетиської селищної ради
06 Січня, 2022 р., 10:48
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу загальної та організаційної роботи апарату Великолепетиської селищної ради  (з питань контролю)
06 Січня, 2022 р., 10:45
Оголошується конкурс  на заміщення вакантної посади адміністратора  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради.
20 Жовтня, 2021 р., 16:24
09 Липня, 2021 р., 12:03
05 Липня, 2021 р., 13:21
Відповідно до   статті 10  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Великолепетиська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу на  заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Великолепетиської селищної ради.
18 Червня, 2021 р., 14:23
16 червня 2021 року конкурсною комісією Великолепетиської селищної ради проведено конкурс на заміщення  вакантної посади директора комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області.
04 Червня, 2021 р., 16:23
04 червня 2021 року в приміщенні Великолепетиської селищної ради (зал засідань) об 11.00 год. відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області
26 Травня, 2021 р., 18:58
25 травня 2021 року конкурсною комісією Великолепетиської селищної ради завершено проведення конкурсу на заміщення  вакантної посади директора комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської селищної ради.