Переглядайте податкові новини на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі https://kherson.tax.gov.ua/

23 Лютого, 2022 р., 13:49
Платники податків Великолепетиської та Рубанівської територіальних громад повідомляють, що 22.02.2022 невідома особа жіночої статі, яка представляється начальником Великолепетихської ДПІ, телефонує бізнесменам громади, користуючись номером 099-473-51-46 та просить надати їй грошову допомогу у сумі 15 000 грн. для не проведення перевірок таких платників податків працівниками податкової служби.
22 Лютого, 2022 р., 08:49
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснює платниками податків порядок перереєстрації реєстратора розрахункових операцій.
22 Лютого, 2022 р., 08:47
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що за наявності ключів електронного підпису (далі – КЕП) відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua).
01 Лютого, 2022 р., 14:32
У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, за яких умов суб’єкту господарювання можуть відмовити в реєстрації РРО.
28 Січня, 2022 р., 09:05
У Великій Лепетисі фахівці податкової служби провели кущовий семінар з актуальних податкових питань для представників бізнесу Великолепетиської, Горностаївської, Рубанівської та Костянтинівської територіальних громад.
27 Січня, 2022 р., 08:58
За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік мешканці  Великолепетиської територіальної громади сплатили зі своїх офіційних доходів майже 37,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету ? 55 %.
27 Січня, 2022 р., 08:48
Змінився порядок справляння акцизного податку Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – Закон № 1914) змінено ставки акцизного податку для виробників спирту етилового та інших спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, визначені п. п. 215.3.1 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).
27 Січня, 2022 р., 08:45
Чи зазначати в одноразовій декларації походження активів. Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє.
27 Січня, 2022 р., 08:01
Плата за землю традиційно входить до трійки основних податкових надходжень до місцевих бюджетів Херсонщини. Так, у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, що за підсумками 2021 року до місцевої скарбниці Великолепетиської територіальної громади сплачено понад 12,5 млн гривень плати за землю – майже на 2,5 млн гривень більше, ніж у 2020 році.
26 Січня, 2022 р., 08:46
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує підприємців взяти участь у семінарі на тему: «Основні аспекти реєстрації та застосування РРО/ПРРО. Ведення обліку товарних запасів. Актуальні питання сьогодення».