10 Січня, 2022 р., 09:20
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.
06 Січня, 2022 р., 10:29
З 1 січня 2022 року введено в дію нові рахунки для сплати податків. Про це жителів Великолепетиської громади поінформувала начальниця Великолепетиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда.
27 Грудня, 2021 р., 14:22
Податкова амністія: про що варто знати? Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що податкова амністія – це унікальна можливість для громадян легалізувати свої статки, набуті до 1 січня 2021 року, за які з тих чи інших причин не були сплачені податки.
13 Грудня, 2021 р., 15:09
На початок грудня нинішнього року у Великолепетиській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковуються 818 суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість із них становлять фізичні особи – підприємці – 487, решту 331 – юридичні особи.
26 Листопада, 2021 р., 09:02
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що в разі виявлення помилки у попередньо поданій заяві (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) за формою № 1-ОПП (далі – заява за ф. № 1-ОПП) щодо відомостей про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського обліку, платник податків повинен подати заяву за ф. № 1-ОПП з оновленою (виправленою) інформацією щодо такої особи та проставити позначку «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку».
26 Листопада, 2021 р., 09:01
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України опубліковано відповідь на запитання: «Чи має декларант при заповненні одноразової (спеціальної) добровільної декларації зазначити усі об’єкти нерухомого майна, які були придбані за рахунок коштів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування, або за виключенням тих об’єктів, які не перевищують норми, визначені п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ?».
26 Листопада, 2021 р., 09:00
Упродовж січня – жовтня нинішнього року до місцевого бюджету Херсонщини надійшло 115,7 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Надходження перевищили минулорічні показники більш як на 36 млн гривень або 46%. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
26 Листопада, 2021 р., 08:58
 Протягом січня – жовтня нинішнього року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 5 млрд гривень податкових платежів. Як повідомив керівник Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, темп приросту до фактичних надходжень 2020 року складає майже 18%, що дорівнює 756,1 млн гривень додаткових коштів.
19 Листопада, 2021 р., 12:43
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що через єдиний рахунок платник має можливість сплатити всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.
19 Листопада, 2021 р., 12:42
Станом на початок листопада цього року борг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мали 8773 громадянина, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Місцевим громадам вони заборгували 13,7 млн гривень. Такі дані повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ольга Журковська.