Великолепетиська селищна рада

Новини та події

Відбулось засідання комісії з надання матеріальної допомоги військовослужбовцям Великолепетиської селищної територіальної громади

Великолепетиська селищна військова адміністрація продовжує турбуватися про військовослужбовців територіальної громади та їх родин.

19:38 18.07.2024

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок. Відбір для навчання за Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

14:22 04.04.2024

У регіоні діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки.

З метою оздоровлення та відпочинку дітей в області діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки, одним із заходів якої передбачено надання щорічної одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області

16:14 26.03.2024

Програма підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців на 2024 рік

19 березня 2024 року, відбулось засідання місцевої комісії Великолепетиської селищної військової адміністрації з питань надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, відповідно до «Програми підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців на 2024 рік».

20:08 24.03.2024

До уваги! Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1457

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1457 затверджено Порядок заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.

13:25 11.02.2022