04 Квітня, 2024 р., 14:22
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
26 Березня, 2024 р., 16:14
З метою оздоровлення та відпочинку дітей в області діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки, одним із заходів якої передбачено надання щорічної одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області
24 Березня, 2024 р., 20:08
19 березня 2024 року, відбулось засідання місцевої комісії Великолепетиської селищної військової адміністрації з питань надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, відповідно до «Програми підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців на 2024 рік».
11 Лютого, 2022 р., 13:25
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1457 затверджено Порядок заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.
29 Вересня, 2021 р., 21:01
27-28 вересня 2021 року начальник відділу соціально-культурної сфери Тетяна Трохименко прийняла участь у першому семінарі-тренінгу «Основні засади місцевого соціально-економічного розвитку та надання публічних послуг», який пройшов у м. Нова Каховка. Захід відбувався у рамках проєкту «Зміцнення стійкості громад у Херсонській області», який впроваджується за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Великобританії.
03 Червня, 2021 р., 16:56
На І оздоровчу зміну з 03 по 20 червня 2021 року в дитячий оздоровчий табір «Веселка» Великолепетиською селищною радою для пільгових категорій дітей придбано 22 безкоштовні путівки. Путівками забезпечено:
07 Травня, 2021 р., 21:05
06 травня 2021 року відбулася нарада керівників закладів освіти Великолепетиської селищної ради, в якій взяли участь голова селищної рад Максим Колокот, начальник відділу соціально-культурної сфери Тетяна Трохименко, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Тетяна Вольська та директор комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталя Побейвовк, консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників.