КНП «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради

74501, Херсонська обл. смт Велика Лепетиха,

вул. Островського 11.

тел./ факс  0 (5543)  2-12-97 (приймальня)

E – mail : vlepbolnica@ukr.net

Предметом діяльності КНП «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради є надання своєчасної, кваліфікованої  вторинної медичної допомоги населенню району та забезпечення його лікарськими засобами та медичними виробами, як безоплатно, так і на платній основі відповідно до чинного законодавства України.

Очолює  КНП «Великолепетиська лікарня» головний лікар Чістікова Ольга Олександрівна

Затверджені тарифи на платні медичні послуги КНП «Великолепетиська лікарня»

Фінансовий план на 2021 рік

20 Січня, 2022 р., 15:54