Комунальний позашкільний навчальний заклад «Великолепетиська дитяча школа мистецтв»

Юридична адреса закладу: вул. Чкалова, 9, смт Велика Лепетиха,  Херсонська область, 74502.
Директор: Березань Ірина Валентинівна

• СТАТУТ Комунального позашкільного навчального закладу  «Великолепетиська дитяча школи мистецтв» Великолепетиської селищної ради  (у новій редакції)
12 Січня, 2022 р., 16:39
Традиційно, 11 січня 2022 року велика дружна творча родина КПНЗ «Великолепетиська  дитяча школа мистецтв» гостинно запросила друзів на  святковий концерт «Різдво крокує світом». На вході до зали кожного глядача чекав приємний сюрприз – різдвяні пряники та ялинкові прикраси – янголята.
27 Грудня, 2021 р., 13:54
Найчарівніше свято якого завжди чекають з нетерпінням дорослі та діти - це, звісно Новий рік! Саме він приносить дітям багато радості, а дорослим дає змогу хоч ненадовго відчути себе дітьми.
18 Грудня, 2021 р., 12:18
Напередодні Дня Святого Миколая учні молодших класів КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» підготували святковий концерт. Глядачами концерту стали батьки, бабусі і дідусі дітей та їх викладачі. Юні музиканти продемонстрували свої вміння, деякі виступали вперше.
13 Грудня, 2021 р., 12:54
Немає нічого кращого, аніж поринути в атмосферу цілющого кохання, відчути нестримні емоції від мелодій, що так тепло огортають душу… Адже без кохання немає життя… А український романс та українська пісня – це і є найпрозоріше відображення любові, що так потрібна кожній людині, особливо в нинішні нелегкі часи. Саме тому викладачі Великолепетиської дитячої школи мистецтв підготували та провели лекцію-концерт «Українська пісня та романс» (лектор Безочества О.М.), який з успіхом пройшов у малій залі ЦБК та прозвучав в ефірі радіо «Лепетиха ФМ».
19 Травня, 2021 р., 13:23
З  метою популяризації дитячої творчості, розвитку у молодого покоління любові до народних традицій, активізації творчої діяльності дітей  Великолепетиська дитяча школа мистецтв щорічно відкриває   виставку робіт  учнів образотворчого мистецтва.
17 Травня, 2021 р., 08:22
13 травня  колектив Великолепетиської дитячої школи мистецтв  підготував концерт,  присвячений Дню Європи в Україні. Це свято особливе завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.
11 Травня, 2021 р., 16:05
06 травня 2021 року   у малій  залі центрального будинку культури відбувся звітний концерт Великолепетиської  дитячої  школи мистецтв — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів.
05 Квітня, 2021 р., 13:48
Учні КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» класу викладача Капличної Ольги Олексіївни прийняли участь у ІІІ Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі «Лиманські зорі». Через карантинні обмеження творче змагання проводилося дистанційно, але як завжди зібрало численних учасників з усієї України.
26 Березня, 2021 р., 08:37
25 березня 2021 року в КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» проведено конкурс музично-виконавської майстерності «Чарівна нота». 40 учнів і 5 музичних колективів змагалися в 8 номінаціях за звання кращих із кращих. Завдання конкурсу - підтримка талантів.
03 Березня, 2021 р., 14:47
02 березня 2021 року в малій залі центрального будинку культури проведено святковий концерт-вітання, присвячений 8 березню, який підготували та провели учні та викладачі Великолепетиської дитячої школи мистецтв.