Комунальний позашкільний навчальний заклад «Великолепетиська дитяча школа мистецтв»

Юридична адреса закладу: вул. Чкалова, 9, смт Велика Лепетиха,  Херсонська область, 74502.
Директор: Березань Ірина Валентинівна

• СТАТУТ Комунального позашкільного навчального закладу  «Великолепетиська дитяча школи мистецтв» Великолепетиської селищної ради  (у новій редакції)
12 Січня, 2022 р., 16:39
Традиційно, 11 січня 2022 року велика дружна творча родина КПНЗ «Великолепетиська  дитяча школа мистецтв» гостинно запросила друзів на  святковий концерт «Різдво крокує світом». На вході до зали кожного глядача чекав приємний сюрприз – різдвяні пряники та ялинкові прикраси – янголята.
27 Грудня, 2021 р., 13:54
Найчарівніше свято якого завжди чекають з нетерпінням дорослі та діти - це, звісно Новий рік! Саме він приносить дітям багато радості, а дорослим дає змогу хоч ненадовго відчути себе дітьми.
18 Грудня, 2021 р., 12:18
Напередодні Дня Святого Миколая учні молодших класів КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» підготували святковий концерт. Глядачами концерту стали батьки, бабусі і дідусі дітей та їх викладачі. Юні музиканти продемонстрували свої вміння, деякі виступали вперше.
13 Грудня, 2021 р., 12:54
Немає нічого кращого, аніж поринути в атмосферу цілющого кохання, відчути нестримні емоції від мелодій, що так тепло огортають душу… Адже без кохання немає життя… А український романс та українська пісня – це і є найпрозоріше відображення любові, що так потрібна кожній людині, особливо в нинішні нелегкі часи. Саме тому викладачі Великолепетиської дитячої школи мистецтв підготували та провели лекцію-концерт «Українська пісня та романс» (лектор Безочества О.М.), який з успіхом пройшов у малій залі ЦБК та прозвучав в ефірі радіо «Лепетиха ФМ».