Великолепетиське селищне комунальне господарство «Сількомунгосп»

Офіційний сайт: https://vl-skg.org.ua/

На сайті Ви можете ознайомитися з різноманітною корисною інформаціє, а саме:
- з нормативними та  законодавчими актами у сфері комунального господарства;
- про діяльність підприємства;
- про послуги, які надає підприємство;
- з тарифами на комунальні послуги;
- зі способами подання  показників лічильника та варіантами сплати за отримані  послуги.
"Сількомунгосп" запрошує Вас до співпраці та діалогу  з метою покращення якості надання комунальних послуг.

Адреса: 74502 смт Велика Лепетиха, Херсонської обл., вул. Київська, 18. Начальник Періг Андрій Іванович

01 Листопада, 2021 р., 11:23
Проведено капітальний ремонт частини водомережі по вул. 9 Січня, Берегова. Протягом двох тижнів тривали ремонтні роботи на вказаних вулицях.
20 Жовтня, 2021 р., 15:44
Про підсумки ремонтних робіт виконаних у вересні на підвищувальній насосній станції. За інформацією Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» на підвищувальній насосній станції проведено ряд ремонтних робіт:
18 Жовтня, 2021 р., 15:53
Триває капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. 9 Січня. На сьогодні вирізана стара водопровідна труба, як зазначає начальник  Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» - її зношеність стовідсоткова. Для подальших робіт підготована траншея. Завтра розпочнеться монтаж оглядових колодязів.
04 Жовтня, 2021 р., 14:29
Великолепетиський СКГ «Сількомунгосп» повідомляє про проведення капітального ремонту водопровідної мережі по вул. 9 Січня. Роботи розпочнуться 4 жовтня, завершити планується протягом двох тижнів.
14 Травня, 2021 р., 15:35
19 травня о 14.00 год.у приміщенні (районного) будинку культури відбудеться зустріч голови Великолепетиської територіальної громади  Максима Колокота та начальника СКГ «Сількомунгосп» Андрія Перога зі споживачами технічної води де буде розглянуто особливості постачання технічної води у 2021 році, обговорено усі хвилюючі з цього приводу питання.
07 Квітня, 2021 р., 09:06
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» вимагає від надавачів комунальних послуг   з усіма категоріями споживачів, укласти/заключити  договір на постачання води. Зробити це слід було раніше, але…..
07 Квітня, 2021 р., 08:35
На офіційному сайті адміністрація Сількомунгоспу вкотре звертається до населення. "Шановний споживач,  боржник  за використану воду! Враховуючи, що Ви є нашим абонентом протягом багатьох років, ми намагалися зберегти нашу співпрацю й неодноразово нагадували про необхідність погасити борг, про­понуючи вигідні для Вас умови його погашення.
02 Квітня, 2021 р., 11:17
Що робити тим, у кого сталася непередбачена обставина, і зрив або пошкодження пломби відбулися випадково, наприклад з вини домашньої тварини, при прибиранні, або ж під час ремонтних робіт?