Інформація для внутрішньо-переміщених осіб

18 Квітня, 2024 р., 11:42
Пенсіонери, які набули статусу внутрішньо переміщеної особи до 24 лютого 2022 року й отримують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Про це йдеться на сайті Донецької ОВА.
12 Квітня, 2024 р., 12:04
З метою забезпечення сімей Великолепетиської селищної територіальної громади зі статусом ВПО, які перебувають на підконтрольній території України, та формуванням списків ВПО просимо жителів громади долучитися до заповнення Google форми для подальшого отримання допомоги.
11 Квітня, 2024 р., 10:53
Отримуйте грошову компенсацію від держави впродовж трьох місяців з дня працевлаштування людини або впродовж шести місяців - якщо ВПО має інвалідність.
09 Квітня, 2024 р., 13:19
У застосунку можна оформити довідку ВПО, а також грошову допомогу одразу на всю сім’ю.
07 Квітня, 2024 р., 15:41
Важко змінювати життя, та ще важче – не з власної волі. Тому від початку повномасштабної війни держава підтримує українців, які були змушені покинути домівки й оселитися в нових громадах.