Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

06 Вересня, 2021 р., 08:35
Хочу розповісти вам свою історію.  Мене звуть Світлана Галич,  в 2016 році я прийшла працювати до Великолепетиського районного центру зайнятості. Я потрапила в прекрасний колектив сповнений цікавих ідей, креативних задумів, це команда справжніх професіоналів, якою  стала і я. На роботу щодня я йшла як на свято, віддавалася повністю роботі від якої отримувала насолоду. Все було добре.  Але державна служба зайнятості постійно перебуває на шляху реформування , і  я потратила під скорочення.
03 Вересня, 2021 р., 14:21
Днями відбулася робоча зустріч в.о.  директора Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ  Гелени Кущ  з  головою сільськогосподарського товариства  з обмеженою відповідальністю "Південне" Юрієм Головим. СТОВ «Південне»  - одне з потужних, ринкоутворюючих сільськогосподарських підприємств Великолепетиського району. У нас налагоджені тісні та плідні взаємовідносини.
17 Серпня, 2021 р., 17:17
Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості продовжує тісно співпрацювати з громадами. 17 серпня 2021 року відбулася робоча зустріч в.о. директора - заступника начальника відділу надання соціальних послуг Кущ Гелени Віталіївни з головою Великолепетиської селищної ради Колокотом Максимом Вікторовичем.
09 Серпня, 2021 р., 16:48
В центрі зайнятості систематично проходять семінари з техніки пошуку роботи. Такі семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних для пришвидшення працевлаштування. В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення вас на співбесіду.
29 Липня, 2021 р., 10:19
Навіщо ми вивчаємо основи ведення співбесіди з роботодавцем. Якщо вам коли-небудь доводилося шукати роботу, ви зрозумієте, наскільки важливою є перша співбесіда з роботодавцем. За роки рекрутингової роботи у Службі зайнятості, фахівцям довелося почути багато реальних історій клієнтів про те, як можна «провалити» співбесіду при прийомі на роботу.
27 Липня, 2021 р., 10:16
 З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня 2021 року, Великолепетиською районною філією  Херсонського  обласного центру зайнятості організовано та проведено 26 липня 2021 року інформаційний захід для безробітних .
14 Червня, 2021 р., 16:21
Часто лекторами  на інформаційних семінарах для безробітних є фахівці Бюро правової допомоги. Запрошені на семінари клієнти мають змогу відвідати особисто захід або ж підключитися засобами Онлайн. Ведучі теж підключаються за допомогою відео зв’язку. Змішана форма проведення семінару ніяк не заважає діалогу між клієнтами та ведучим.
14 Червня, 2021 р., 16:17
Кожна людина робить свій професійний вибір, можливо неодноразово. За своєю професією розвивається, зростає, збагачується досвідом та навичками.
31 Травня, 2021 р., 16:02
Одна із основних послуг у Службі зайнятості це професійне консультування та професійна орієнтація безробітних. Здається нікого не здивуєш висловленням «Методи пошуку роботи» . Кожен у сучасному житті стикався з проблемою працевлаштування.
20 Травня, 2021 р., 11:49
У Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості (Філії) перебував у пошуку роботи Черемушніков Олександр Володимирович. Він має спеціальність техніка-механіка та професію електрогазозварника а також  великий досвід роботи електрогазозварника. Та шукав роботу сторожа чи охоронника, бо не вірив що може влаштуватися за професією. Про те що має спеціальність навіть не повідомив при реєстрації- вважав що взагалі вже не знадобиться.