3 державна пожежно рятувальна частина ГУ ДСНС України у Херсонській області

02 Липня, 2021 р., 13:38
02 липня 2021 року у селищі Велика Лепетиха при проведені господарських робіт на території свого домоволодіння домовласник знайшов предмет, схожий на артилерійський снаряд часів другої світової війни, про що проінформував в негайному порядку 12-ту Державну пожежно-рятувальну частину 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Херсонській області.
30 Червня, 2021 р., 14:37
Дуже часто можна почути міф про те, що пожежні приїхали без води.  Але це зовсім не так. Варто розуміти, що пожежні автомобілі зажди виїжджають з повною цистерною води, але її запас обмежений та становить від 2,3 кубічних метрів  і його вистачає до 10 хвилин активного гасіння пожежі. У випадку великих та розвинених пожеж, цього запасу замало.
12 Квітня, 2021 р., 13:44
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, лісові насадження, насадження на полях.