Великолепетиська селищна рада
Херсонська область, Каховський район

Новини

Кращий спосіб попередження вчинення правопорушень та злочинів – це проведення профілактичних заходів.

Щомісячно кожного першого та другого вівторка фахівцями відділення із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради проводиться соціально-профілактична та роз’яснювальна робота, адже, як відомо, кращий спосіб попередження вчинення правопорушень та злочинів – це проведення профілактичних заходів.

16:21 12.01.2022

«Подаруй казку кожній дитині»

     17 грудня 2021 року працівниками Великолепетиського центрального будинку культури до комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради були передані подарунки (книги, канцелярія, іграшки, одяг та взуття), зібрані під час проведення благодійної акції до дня Святого Миколая «Подаруй казку кожній дитині», для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

16:40 22.12.2021

Незабаром Новий Рік – душа наповниться теплом

17 грудня 2021 року у комунальному закладі «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулося підсумкове заняття Університету ІІІ віку на тему «Незабаром Новий Рік – душа наповниться теплом».

09:10 21.12.2021

Заходи до Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

     З метою привернення уваги громадськості до потреби подолання насильства, зокрема домашнього, проблеми подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, насильства в учнівському середовищі (булінгу) щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Міжнародна акція  «16 днів проти насильства».

16:25 09.12.2021

Відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. І в нашій громаді разом з нами живуть люди з інвалідністю. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Тому вони мають особливі потреби та потребують додаткової уваги і підтримки суспільства.

14:12 03.12.2021

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом  відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими у 1988 році. З того часу минуло більше 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною. Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За інформацією Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них приблизно 100 тисяч не знають про свою хворобу.

13:32 02.12.2021

До Європейського дня протидії торгівлі людьми

          Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

15:32 18.10.2021

Кращий спосіб попередження вчинення протиправних діянь – це їх профілактика

Одним із напрямків роботи відділення із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради є соціальна робота з особами, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільненими від подальшого відбування зазначених видів покарань.

15:38 08.09.2021

У комунальному закладі «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради відбулась нарада

07 вересня 2021 року  у комунальному закладі «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради відбулась розширена апаратна нарада із завідувачами відділень та соціальними робітниками закладу.

15:46 07.09.2021

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

      У рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, щороку  30 липня проводиться інформаційна кампанія для підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

09:16 02.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь