Щомісячно кожного першого та другого вівторка фахівцями відділення із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради проводиться соціально-профілактична та роз’яснювальна робота, адже, як відомо, кращий спосіб попередження вчинення правопорушень та злочинів – це проведення профілактичних заходів.
16:21 12.01.2022