Молодіжна рада

Протокол установчих зборів з формування Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді

21 Грудня, 2021 р., 16:38
17 грудня 2021 року в малому залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради відбулося перше засідання Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді.
28 Листопада, 2021 р., 08:10
25 листопада в малому залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради відбулися установчі збори щодо формування Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді. Молодіжну раду на Лепетищині, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган при селищній раді, створено відповідно до Положення, затвердженого рішенням сесії селищної ради від 08 жовтня 2021 року № 165 «Про Молодіжну раду».