Плани роботи селищної ради

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
четвертої сесії селищної ради VIІІ скликання

22.01.2021 № 93
Про перелік питань для розгляду
на сесіях та постійних комісіях
селищної ради у 2021 році

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря  селищної ради Лич Л.Ю. щодо запропонованого переліку питань для розгляду на сесіях та постійних комісіях селищної ради у 2021 році, враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради, керуючись  ст. 26, ст. 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік питань для розгляду на засіданнях селищної ради  у 2021 році (додаток №1).
2. Затвердити перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій  селищної ради  у 2021 році (додаток №2).
3. Надати дозвіл селищному голові вносити зміни та доповнення до вищезазначених переліків питань в разі виробничої необхідності та за пропозицією секретаря селищної ради, голів постійних комісій, спеціалістів виконавчого комітету.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради, голів постійних комісій селищної ради.

Селищний голова                                                                 М. КОЛОКОТ

Додаток № 1

до рішення 4 сесії

селищної ради VІІI скликання

від 22.01.2021 року № 93

Перелік питань для розгляду на пленарних засіданнях
 селищної ради у 2021 році

І квартал
1. Про виконання селищного бюджету за 2020 рік.
2. Про хід виконання « Програми профілактики злочинності на території Великолепетиської селищної ради».
3. Земельні питання.

ІІ квартал
1.  Про виконання селищного бюджету за перший квартал 2021 року.
2. Про місцеві податки і збори на 2022 рік.
3. Провиконання селищної програми «Благоустрій населених пунктів Великолепетиської селищної ради».
4. Земельні питання.

ІІІ квартал
1. Звіт про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2021 року
2. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку селища за перше півріччя 2021 року.
3. Земельні питання.

ІV квартал
1. Про селищний бюджет на 2022 рік.
2. Про встановлення вартості харчування у 2022 році.
3. Звіт селищного голови.
4.  Про план роботи ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
5. Про перелік питань роботи селищної ради на 2020 рік.
6. Земельні питання.

Додаток № 2

до рішення 4 сесії

селищної ради VIII скликання

від 22.01.2021 року № 93

Перелік питань для розгляду на засіданнях
постійних комісій селищної ради у 2021 році

Перелік питань для розгляду постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики

1. Про стан відвідування  депутатами селищної ради пленарних засідань сесій та постійних комісій ради.

2. Про перелік питань для розгляду на сесіях та засіданнях постійної комісії селищної ради у 2022 році.

3. Про селищний бюджету на 2022 рік.

Перелік питань для розгляду постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

1. Про виконання селищного бюджету за 2020 рік.

2. Про виконання селищного бюджету  за перший квартал 2021 року (6 та 9 місяців, рік).

3. Про  виконання Програми соціально – економічного розвитку Великолепетиської селищної ради за перше півріччя 2021 року.

4. Про хід виконання селищної Програми  «Благоустрій населених пунктів Великолепетиської селищної ради» (в частині фінансування).

5. Про  Програму соціально – економічного розвитку Великолепетиської  селищної ради на 2022 рік.

6. Про селищний бюджет на 2022 рік.

7. Про перелік питань для розгляду на сесіях та засіданнях постійної комісії селищної ради у 2022 році.

Перелік питань для розгляду постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

1.  Про хід виконання селищної Програми  «Благоустрій населених пунктів Великолепетиської селищної ради».

2. Земельні питання.

3. Про надходження  податку на землю на території селища.

4. Про селищний бюджет на 2022 рік.

5. Про перелік питань для розгляду на сесіях та засіданнях постійної комісії селищної ради у 2022 році.

Перелік питань для розгляду постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

1. Про розвиток фізкультури і спорту у селищі.

2. Про розвиток дошкільної освіти в селищі.

3. Про роботу  СКГ «Сількомунгосп».

4. Про надання матеріальної допомоги населенню.

5. Про підготовку підвідомчих закладів до осінньо-зимового періоду.

6. Про встановлення вартості харчування у 2022 році.

Перелік питань для розгляду постійної депутатської комісії з питань

освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я

та соціального захисту

1. Про розвиток фізкультури і спорту у селищі

2. Про розвиток дошкільної освіти в селищі

3. Про надання матеріальної допомоги населенню

4. Про підготовку підвідомчих закладів до осінньо-зимового періоду.

5. Про встановлення вартості харчування у дошкільних закладах селищної ради у 2022 році.

6. Про перелік питань для розгляду на сесіях та засіданнях постійної комісії селищної ради у 2022 році.

Секретар ради                                                                      Л. ЛИЧ