Цивільний захист

16 Вересня, 2021 р., 10:15
Потреба у безпеці є основною з базових потреб людини. Водночас статистика виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, кількість пожеж, які щороку виникають на території Херсонської області свідчить, по-перше, про постійну загрозу безпечного існування людей, по-друге, про необхідність існування діючої системи цивільного захисту.
26 Серпня, 2021 р., 16:29
Великолепетиський селищний голова Максим Колокот взяв участь у командно-штабних навчаннях (КШН) з органами управління та силами цивільного захисту Каховської районної державної адміністрації при виникненні надзвичайних ситуацій.
03 Червня, 2021 р., 15:17
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів) Великолепетиської селищної громади