Цивільний захист

15 Квітня, 2024 р., 20:39
Знання з тактичної медицини необхідні кожному під час війни, бо це рятує життя.
15 Квітня, 2024 р., 20:32
Неспинна робота наших піротехніків, які щоденно проходять небезпечні ділянки нашої землі, роблячи її безпечною.
07 Квітня, 2024 р., 15:56
Внаслідок російської агресії значна частина нашої держави забруднена вибухонебезпечними предметами (ВНП).
07 Квітня, 2024 р., 15:46
Ніхто не може почуватися у повній безпеці, проте у наших силах підготуватися до різних ситуацій, аби мати змогу допомогти собі та рідним!
28 Березня, 2024 р., 21:21
У зв'язку із замінованістю наших територій, з метою запобігання нещасних випадків та каліцтва людей, Головне управління ДСНС України у Херсонській області інформує щодо дій у разі виявлення підозрілих предметів, а саме:
25 Березня, 2024 р., 11:22
Памʼятайте, що вчасна евакуація може врятувати життя. Щоб приготуватися до евакуації, радимо дотримуватися таких рекомендацій:
11 Березня, 2022 р., 08:51
У Великолепетиській громаді спокійно. Електро та водопостачання працює. Працівниками Сількомунгоспу проводяться роботи по ліквідації поривів на водомережі. Щиро дякуємо за сумлінну роботу.
02 Березня, 2022 р., 11:57
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА від Служба безпеки України! Шановні українці! Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. А саме: що нібито українське керівництво та уряд здали країну.
02 Березня, 2022 р., 11:50
- другий день весни у Великолепетиській громаді спокійно. Ворожої техніки на території немає. Комунальні служби, заклади та підприємства, які забезпечують життєдіяльність громади працюють.