КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості»

24 Січня, 2022 р., 13:21
20 січня 2022 року у комунальному закладі «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради пройшов селищний етап щорічного обласного конкурсу-виставки різдвяних композицій «Дотик янгола».
12 Січня, 2022 р., 16:56
З метою сприяння інноваційній діяльності вчителів шкіл та працівників позашкільних закладів освіти, удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів, популяризації педагогічного досвіду, привернення уваги місцевих органів виконавчої влади, громадськості до проблем освіти, формування у дітей та педагогів почуття гордості за свою школу, пропаганди прогресивної методики урочної, позакласної та позашкільної роботи, використання українських національних традицій у процесі виховання учнівської молоді протягом грудня 2021 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа».
12 Січня, 2022 р., 16:53
Новий рік і святочні дні – час справжніх чудес і чарівництва, адже вони мають величезну позитивну енергетику.
12 Січня, 2022 р., 16:43
З метою поглиблення знань з історії, культури, природи рідного краю з 08 по 22 грудня 2021 року проведено І обласний етап змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.
05 Січня, 2022 р., 08:17
04 січня на базі комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради пройшов І етап обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії».
30 Грудня, 2021 р., 08:28
29 грудня  гуртківці еколого-натуралістичного напрямку ЦДЮТ  врятували новорічний настрій, а саме допомогли знайти ялинкові іграшки, які викрала Колючка.
29 Грудня, 2021 р., 10:33
На базі комунального закладу "Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" Великолепетиської селищної ради проведено І етап Всеукраїнського конкурсу новорічних композицій "Альтернативна ялинка".