18 Лютого, 2022 р., 09:17
Великолепетиська селищна рада щиро вітає з Днем народження депутата селищної ради Якименко Валентину Григорівну. Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай кожен новий день життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутні роки!
15 Лютого, 2022 р., 11:40
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
13 Лютого, 2022 р., 12:37
Вітаємо з Днем народження депутата селищної ради Кононенка Івана Миколайовича!  Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах, Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.
08 Лютого, 2022 р., 12:46
Шановні земляки, ветерани війни! 8 лютого ми традиційно відзначаємо річницю з Дня визволення Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників. Цей день приніс нам не тільки радість звитяги, але й відізвався болем та жалобою. Плинний час не може перервати зв’язок поколінь. Ми із щирою повагою низько вклоняється Вам, дорогі ветерани!Схилімо голову перед нашими предками, що мужньо стояли за майбутнє України, за нас з Вами. Збережемо пам'ять про мільйони полеглих за звільнення української землі, нашого рідного селища.
05 Лютого, 2022 р., 09:41
Великолепетиська селищна рада щиро вітає з Днем народження члена виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради Страха Володимира Володимировича.
28 Січня, 2022 р., 09:44
Великолепетиська селищна рада вітає з Днем народження директора КЗ "Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" Ковпей Інну Богданівну.  Бажаємо здоров'я, щастя і добробуту вам і вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення.
26 Січня, 2022 р., 08:05
Великолепетиська селищна рада щиро вітає з Днем народження начальника відділу Центр надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради Шевченко Вікторію Олександрівну та директора КЗ "Великолепетиський спортивний клуб"  Юдіна Андрія Вадимовича. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
22 Січня, 2022 р., 08:25
Великолепетиська селищна рада щиро вітає з Днем народження депутата  селищної ради Москаленка Володимира Миколайовича. Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай кожен новий день життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
22 Січня, 2022 р., 08:17
Щороку, 22 січня, ми відзначаємо важливу подію в українській історії − ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.
20 Січня, 2022 р., 13:21
Великолепетиська селищна рада щиро вітає з Днем народження депутата Великолепетиської селищної ради Рабовського Дмитра Леонідовича та бухгалтера селищної ради Гришко Олену Миколаївну. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.