Вітаємо

17 Вересня, 2021 р., 09:09
Шановні  рятувальники,  працівники  цивільного захисту та пожежної охорони! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!
13 Вересня, 2021 р., 08:26
Щиро вітаємо з Днем народження депутатів Великолепетиської селищної ради Остропицького Дмитра Івановича, Дякова Сергія Миколайовича та директора Великолепетиського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Коровайко Валентину Володимиівну. Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть завжди близькі люди, надійні, щирі друзі. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
11 Вересня, 2021 р., 08:23
Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя. Ми переконані, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави!
09 Вересня, 2021 р., 09:37
Вітаємо з Днем народження директора комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Недбайло Світлану Михайлівну. Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай кожен новий день життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
06 Вересня, 2021 р., 09:07
Щиро вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Вергун Тетяну Григорівну. Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
05 Вересня, 2021 р., 08:28
Шановні підприємці! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.
04 Вересня, 2021 р., 08:33
Щиро вітаємо з Днем народження головного спеціаліста фінансового відділу Великолепетиської селищної ради Кашлакову Аліну Володимирівну.  Бажаємо здоров'я, щастя і добробуту вам і вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення.
02 Вересня, 2021 р., 09:14
Щиро вітаємо з Днем народження депутата Великолепетиської селищної ради Мітяєву Наталю Іванівну, директора КП «Великолепетиський ЦПМСД» Гохара Хозратовича Алі-Шаха. Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть завжди близькі люди, надійні, щирі друзі. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
01 Вересня, 2021 р., 08:02
Дорогі діти, батьки, вчителі! Прийміть найщиріші вітання з днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
29 Серпня, 2021 р., 08:39
Від щирого серця вітаємо з Днем народження депутата селищної ради Бугая Івана Івановича. Бажаємо Вам доброго здоров’я, гармонії, благополуччя, щастя, миру, достатку, надії та любові. Нехай у Вашому домі буде лад, затишок, для душі завжди вистачає радості й втіхи, близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому.