Великолепетиська селищна рада повідомляє про відновлення пільгового проїзду!

Дата: 29.01.2021 13:07

Шановні жителі Великолепетиської територіальної громади! З 1 лютого буде відновлено видачу талонів на безоплатний проїзд міським автобусним маршрутом по селищу Велика Лепетиха пільгових категорій громадян. Крім цього, повідомляємо, що для пільгових категорій мешканців Малолепетиського, Катеринівського, Князегригорівського старостинських округів також видаватимуться талони на безоплатний проїзд приміським автобусним сполученням у межах Великолепетиської територіальної громади.

Що варто знати?
   Отримати талони на безоплатний проїзд зможуть громадяни, яким надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, а саме:
   -  особи з інвалідністю внаслідок війни – згідно посвідчення «Інваліда війни»;
   -  учасники бойових дій – згідно посвідчення «Учасника бойових дій»;
   - пенсіонери за віком – на підставі пенсійного посвідчення;
   - особи з інвалідністю І та ІІ групи, діти з інвалідністю – на підставі посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» або на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;
 - особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – по факту супроводження;
 - діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, копія рішення про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
 - сім'ї загиблого військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби, рішення про встановлення статусу;
 - громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- діти з багатодітних сімей – на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».

Як отримати талони?
  Для отримання талонів громадяни, що мають право на безплатний проїзд та мешкають у Великій Лепетисі повинні звернутися у відділ ЦНАП Великолепетиської селищної ради (колишній кабінет селищного голови), а громадяни, які проживають на територіях старостинських округів – відповідно до своїх старост. При собі мати такі документи: посвідчення про право на пільги; паспорт.
  Термін та особливості використання
  Талони видаватимуться терміном на один місяць, їх можна буде використати у будь-який робочий день, (для жителів Лепетихи, як і раніше - крім вівторка). Громадянам, які проживають на території смт Велика Лепетиха на одну особу по 6 талонів, громадянам, які проживають на території Малолепетиського, Князегригорівського та Катеринівського старостинських округів по 4 талони на особу.