Відбулося засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради

Дата: 29.01.2021 13:13

28 січня відбулося засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради, яке пройшло під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота. У ході засідання розглянуто низку важливих питань.

Зокрема, члени виконкому схвалили ряд питань, які стосуються діяльності відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради. А саме: затвердили Положення про порядок видачі довідок; інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через/та відділом ЦНАП (всі вони будуть завантажені у відповідний розділ офіційного сайту селищної ради), прийняли рішення про надання адміністративної послуги щодо видачі талонів одноразового використання на безоплатний проїзд.
  Крім цього, депутати підтримали рішення щодо утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великолепетиської селищної ради, затвердили її персональний склад, відповідне Положення. У ході засідання виступили всі бажаючі, заслухану інформацію, прохання та пропозиції прийнято до відома та буде опрацьовано в обов'язковому порядку.
  Також серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет –  зміна адресних номерів, надання одноразової матеріальної допомоги жителям селища, тощо.
  З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради.