До уваги отримувачів пільг!

Дата: 04.02.2021 13:46

Відділ соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради повідомляє, що з 1 січня 2021 року розпочато перереєстрацію документів для громадян пільгової категорії, які проживають на території Великолепетиської територіальної громади:

1. для надання пільг дітям з інвалідністю до 18 років 50% від норми на оплату житлово-комунальних послуг;
  2. виплата щомісячної стипендії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років;
  3. надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян, а саме:
  • учасники бойових дій;
  • інваліди війни;
  • ветерани військової служби;
  • громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ групи;
  • особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби;
  • сім’я загиблого військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби;
  • ветерани органів внутрішніх справ.

4) прийняття заяв на оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій;

5) прийняття заяв на санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю, ВВ, ліквідаторів та ЧАЕС.

Для перереєстрації пільг необхідно звернутися до відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради за адресою: смт. Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3 (будівля райдержадміністрації 1 поверх, каб. 12)

Відділ соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради