До уваги жителів старостинських округів громади! Графік роботи виїздів лікарів Великолепетиської ЛА ЗПСМ КП «Великолепетиський ЦПМСД» на лютий-березень 2021 року

Дата: 04.02.2021 16:26

До селищної ради надійшло звернення мешканців Малолепетиського старостинського округу з приводу якнайшвидшого вирішення питання стосовно медичного обслуговування жителів на згаданій території. «Більшість нас люди похилого віку та громадяни з малолітніми дітьми, що потребують послуг лікаря» - йдеться у зверненні.

Це питання було негайно комплексно відпрацьовано. В результаті – затверджено графік роботи виїздів лікарів Великолепетиської ЛА ЗПСМ КП «Великолепетиський ЦПМСД» на лютий-березень 2021 року на території Малолепетиського, Катеринівського, Князегригорівського  старостинських округів громади та їх населені пункти.