Через платформу ZOOM відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти, медичних сестер з питання організації безпечного харчування в закладах освіти

Дата: 12.02.2021 14:14

Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» передбачено обов’язкове впровадження системи ХАССП з 20 вересня 2019 року в закладах громадського харчування при виробництві та обігу харчової продукції, у тому числі й на харчоблоках  закладів освіти.

11 лютого 2021 року через платформу ZOOM відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти, медичних сестер з питання організації безпечного харчування в закладах освіти Великолепетиської селищної ради за участю Наталі Любченко, начальника Великолепетиського управління держпродспоживслужби, Євгена Павленка, головного спеціаліста Великолепетиського управління держпродспоживслужби, Наталі Побейвовк, директора КУ «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти»

Мета заходу – ще раз обговорити з керівниками закладів освіти основні вимоги впровадження систем управління безпечністю харчової продукції за принципами ХАССП у закладах освіти району.

На нараді розглянуто питання щодо необхідності впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (ХАССП) на харчоблоках освітніх закладів.