Через платформу ZOOM відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, голів профспілкових організацій, представників педагогічних колективів

Дата: 09.02.2021 19:21

08 лютого 2021 року о 15.00 через платформу ZOOM відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, голів профспілкових організацій, представників педагогічних колективів (усього 27 учасників) з питань фінансування заробітної плати педагогічних працівників за рахунок освітньої субвенції, яку очолила начальник відділу соціально-культурної сфери Тетяна Трохименко.

На питання керівників щодо курсової перепідготовки педагогічних працівників та роботи курсів по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання відповідали директор КУ «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталія Побейвовк та директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Вольська. У ході зустрічі учасники наради дійшли консенсусу з зазначених питань.

Відділ соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради