У закладах освіти Великолепетиської селищної ради стартує веб-квест «Математика навколо математиків»

Дата: 25.02.2021 14:05

З метою створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів з урахуванням кращих вітчизняних та міжнародних практик, Президент України 30 січня 2020 року підписав Указ № 31/2020 “Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти”,  яким передбачено проведення різноманітних заходів, у тому числі,  інтелектуальних змагань, спрямованих на розв’язання математичних задач із пошуком нестандартних підходів.

24 лютого 2021 року у закладах освіти Великолепетиської селищної ради за участю вчителів математики стартував веб-квест  «Математика навколо математиків». Програмою веб-квесту передбачено виконання цікавих інтеграційний математичних задач, прояв самостійності та швидкість виконання завдань. Тож бажаємо успіхів учасникам веб-квесту у здійсненні цікавої і творчої подорожі.