Змагання з баскетболу серед збірних команд закладів освіти Великолепетиської громади

Дата: 26.02.2021 18:05

26 лютого 2021 року на базі спортивного залу будинку культури відбулися змагання з баскетболу серед збірних команд закладів освіти Великолепетиської громади.

За результатами змагань серед юнаків І місце виборола команда              КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Глоба А. Й., керівник команди Сененко Д. В.) на другому місці турнірної таблиці спортсмени             КЗ «Малолепетиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Крочак Р. С., керівник команди Шляхов М. В.) третє місце за командою КЗ «Великолепетиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Карпачова Г. Г., керівник команди Рогачов Ю. В.).

Серед дівчат у запеклому фіналі перемогу святкували спортсменки КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник команди Сененко Д. В.) на другому місці спортсменки КЗ «Великолепетиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник Рогачов Ю. В.) на третьому місці спортсменки КЗ «Княгегригорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Мітяєва Н. І. керівник команди Супрун В. В.).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради  (начальник Трохименко Т. В.).