Вітаємо Валентину Ворону за зайняте друге місце у всеукраїнському фаховому конкурсі (обласний етап) «Учитель року – 2021»

Дата: 27.02.2021 17:23

Вітаємо Валентину Ворону, учителя української мови і літератури Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради за зайняте друге місце у всеукраїнському фаховому конкурсі (обласний етап) «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література».

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії педагога – творіння добра, навчання та виховання учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях учнів. Творчих Вам злетів і радості від перемог!