На робочій зустрічі обговорили питання декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році

Дата: 02.03.2021 13:30

01 березня на робочій зустрічі, під головуванням голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота, обговорили питання декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. У ході зустрічі очільниця Великолепетиської державної податкової інспекції Світлана Маленда наголосила на конституційному обов’язку місцевих жителів з декларування доходів.

Враховуючи аграрний напрям розвитку лепетиського краю, присутні детально зупинилися на питанні декларування доходів «одноосібників» - потенційних декларантів, які у минулому році отримували доходи від власних та орендованих ділянок та паїв площею понад 2 гектари.  У результаті зустрічі було вирішено охопити спільною роз’яснювальною роботою усіх декларантів шляхом вручення їм запрошень та обговорення даного питання на особистих зустрічах, які відбудуться найближчим часом у старостинських округах.