Відбулися загальні збори трудового колективу Комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради

Дата: 03.03.2021 10:00

02 березня 2021 року відбулися загальні збори трудового колективу Комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради, на яких відбулося обговорення виконання колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією територіального центру на 2019-2020 роки та прийняття колективного договору на 2021 рік.

Також на збори була запрошена заступник начальника відділу обслуговування громадян № 6 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Дерій Л.А., яка довела до відома працівників територіального центру відомості щодо змін у пенсійному законодавстві на 2021 рік для проведення подальшої роз’яснювальної роботи серед підопічних усіх структурних підрозділів закладу.

Комунальний заклад «Великолепетиський територіальний

центр соціального обслуговування (надання соціальних