Голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот привітав представниць прекрасної статі з прийдешнім Міжнародним жіночим днем

Дата: 07.03.2021 17:50

5 березня голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот привітав представниць прекрасної статі з прийдешнім Міжнародним жіночим днем.

На жаль цього дня у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів не відбулося довгоочікуваного святкового тематичного концерту, утім жінки громади все ж не залишилися без теплив вітань, нагород та святкового настрою.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Максим Вікторович нагородив грамотами Великолепетиської селищної ради 22  жінки громади.

До привітань долучився директор Великолепетиського центрального будинку культури Руслан Атаєв. Разом з головою вони побажали жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.